Najnovšie informácie o novej Nokii 3310!

Zdroj: nokia.com

Správam z Mobile World Congress minulý týždeň dominovalo vydanie novej Nokie 3310. Nostalgický telefón, ktorý bol prvýkrát vydaný v roku 2000 bol prerobený s viac ako desaťnásobnou výdržou batérie, fotoaparátom a farebným displejom.

Pre tých, ktorí by najradšej moderné technológie zahodlili do priekopy a vrátili sa do starých dobrých dní s SMS-kami, kreditom, polyfónnym zvonením a hrou Snake, teraz prinášame všetko, čo vieme o blížiacom sa vydaní novej Nokie 3310.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Koľko bude stáť a kedy vyjde?

HMD Global, fínsky startup stojaci za novými telefónmi Nokia ešte len oznámi oficiálny dátum vydania pre 3310, ale očakáva sa, že to bude toto leto.

Telefón bude stáť len 49€ (£42). Pôvodná verzia bola prvýkrát na predaj za £129 a v súčasnej dobe sa predáva ako zberateľský kúsok na eBayi až za £999.

Aké funkcie bude mať?

Nová generácia telefónov 3310 je tenšia ako jej predchodca a má farebný 2,4 palcový displej. Bude dostupná v štyroch farbách: lesklá červená, lesklá žltá, matná tmavo-modrá a matná šedá.

Zdroj: omgvoice.com

Podarilo sa jej uchovať si jedny z najlepších pôvodných vlastností 3310 s vylepšeniami ako 30-dňová výdrž batérie v pohotovostnom režime a 22 hodín hovorov na jedno nabitie. Najnovšia 3310 tiež obsahuje novú verziu hry Snake a 16GB vnútornej pamäte.

Má tiež niekoľko nových funkcií, vrátane jacku, slotu pre SD karty, dvojmegapixelový fotoaparát, FM rádio a 2.5G pripojenie na internet. Všetky tieto funkcie sú obsiahnuté v menšom telefóne, ktorý váži iba 79.6g, v porovnaní s pôvodným, ktorý vážil 133g. Telefón nemá Wi-Fi ani GPS pripojenie a nemožno tu inštalovať aplikácie ako Facebook, WhatsApp alebo Instagram.

Dostupnosť

3310 nebude k dispozícii ešte niekoľko mesiacov, no záujemcovia o telefón sa už môžu zaregistrovať v Carphone Warehouse, čo je zatiaľ jediný obchod, ktorý otvoril registráciu.

 

Zdroj: The Telegraph

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre