APLIKÁCIE A HRY​​Xbox

Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Už dávno neplatí, že za kvalitný herný titul si musíte zaplatiť desiatky €. Častokrát aj dobré hry sú totiž dostupné ako FREE TO PLAY. Vo väčšine prípadov hoci obsahujú mini transakcie, ale tie využíva len mále množstvo hráčov a to z dôvodu, že nie sú nevyhnuté na to, aby ste mohli hrať hru.

Gigantic je strielačka, ktorá sa odlišuje od väčšiny hier podobného charakteru

V rámci dnešného tipu sme si pre vás vybrali hru Gigantic, ktorá zbiera jednu pozitívnu reakciu za druhou. V hre proti sebe stoja dva tímy, ktoré majú po päť hráčov. Oba tímy disponujú svojím strážcami, ktoré sú príliš veľké a silné na to, aby ich jednotlivec dokázal zneškodniť.

Hlavnou úlohu hráčov je ako inak ovládnuť bojové pole a zneškodniť súperovho strážcu. Nie je to však tak jednoduché ako klasické bezhlavé strielačky, v tomto prípade budete totiž potrebovať aj taktické myslenie. Hra totiž ponúka viacero charakterov, ktoré sa od seba líšia schopnosťami a preto je každý člen tímu dôležitý a musí spolupracovať pričom ich je možné postupne upgradeovať. Celé hra je pritom zabalená do fantasy prostredia.

Hru stiahnete zadarmo zo Steamu. Dostupná je aj v Microsoft obchode.

Gigantic
Gigantic
Developer: Motiga Inc.
Price: 0

Gigantic
Gigantic
Developer: Motiga, Inc
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close