NávodySpravodajstvoXiaomi

Nainštalujte si Super tapety z MIUI 12 do akéhokoľvek Android zariadenia. Pozrite sa, ako na to

Pomocou návodu nižšie môžete nahrať Super tapety do ľubovoľného Androidu

MIUI 12 aktualizácia priniesla viacero noviniek, nie však všetky sú dostupné pre každého. Napríklad funkciu Super tapiet môžete využívať iba na tých najvýkonnejších zariadeniach Xiaomi, resp. Redmi, či Poco. Našťastie vďaka portu, ktorý vytvoril portál xda-developers.com, je možné tieto tapety dostať aj na menej výkonné zariadenia vrátane smartfónov iných značiek s Androidom. Pozrite sa nižšie, ako na to.

Super tapety aj na smartfónoch iných značiek ako Xiaomi

Nižšie sme si pre vás priniesli krátky návod, ako je možné tieto tapety priniesť vo svojej podstate na ľubovoľný Android smartfón. Návod nižšie sme skúšali na viacerých zariadeniach spoločnosti Xiaomi vrátane smartfónu ZTE Axon 10 Pro, či Pixel 3. Zároveň musíme dodať, že táto funkcia je odporúčaná len pre výkonnejšie modely zariadení. To je aj jeden z dôvodov, prečo ju Xiaomi oficiálne nesprístupnilo pre všetky modely smartfónov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň musíme upozorniť, že inštaláciu Super tapiet robíte na vlastné riziko a redakcia Vosveteit.sk nezodpovedá za prípadné problémy.

V prvom kroku je potrebné stiahnuť tapety z tohto odkazu. Ide o inštalačné súbory Super tapiet, ktoré je potrebné následne nainštalovať do zariadenia. Zároveň treba dodať, že každú jednu Super tapetu je samotný inštalačný balíček.

Po úspešnom nainštalovaní je ešte potrebné stiahnuť do zariadenia aplikáciu Tapety od spoločnosti Google. Môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu, ktorý nájdete nižšie.

Hintergründe
Hintergründe
Developer: Google LLC
Price: Free

V rámci rozhrania tejto aplikácie následne je možné dohľadať Super tapety. Urobíte tak prostredníctvom položky Dynamické tapety. Potom už stačí len zvoliť vami nainštalované tapety a aplikovať ich na úvodnú obrazovku a domovskú obrazovku.

Hotovo. Po zvolení vami vybranej Super tapety, by sa vám mala zobrazovať animácia jeden z vybraných planét, ktoré sú aktuálne dostupnými. Tému pôvodne spracoval portál Xiaomiportal.sk.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close