NávodySpravodajstvo

Nainštalujte si do svojho smartfónu najnovšiu Google Kameru 8.1, ktorú nájdeme aj v telefóne Pixel 5

Najnovší port aplikácie prináša aj funkciu Storage Saver

Zariadenia Google Pixel 5 a Pixel 4a 5G boli uvedené na trh s verziou aplikácie Google Kamera 8.0, ktorá obsahovala okrem nového rozhrania, aj niekoľko nových funkcionalít. Tieto novinky sa neskôr dostali aj do ostatných telefónov Pixel pomocou verzie aplikácie 8.1. Aktualizácia zároveň obsahoval aj funkciu „Storage Saver“, ktorá pomáha používateľom šetriť úložný priestor.

Stiahnite si Google Kameru 8.1 do svojho zariadenia

Najnovšie portál xda-developers.com poukazuje na nový port aplikácie Google Kamera vo verzii 8.1, ktorú spracoval používateľ fóra XDA, Urnyx05. Port je založený na verzii aplikácie 8.1.008. V praxi to znamená, že ponúka všetky funkcie ako aktuálne najnovšia verzia Google Kamery vrátane funkcie Storage Saver. Nižšie si môžete pozrieť kompletný prehľad zmien.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Boli pridané všetky opravy potrebné pri prvom spustení
  • Pridaná funkcia Transformácia farieb na opravu sýtosti zariadení s matnými farbami
  • Bola pridaná možnosť zakázania zameranie sledovania
  • Bola pridaná možnosť zakázania pohyblivých fotografií
  • Pridané OPMódy na opravu EIS
  • Pridané tlačidlá v rozbaľovacej ponuke na povolenie / zakázanie AWB
  • Bola pridaná možnosť výberu medzi Pixel 2, Pixel 3, IMX586 a IMX686 AWB
  • Boli vylepšené farby v Mi Note 10
  • Bola pridaná možnosť zakázania Synthetic Fill Flash
  • Bola pridaná možnosť zakázania automatického zapnutia nočného módu v režime portrét a fotografia

Portál ďalej dodáva, že na niektorých telefónoch Samsung a OnePlus však nemusí fungovať korektne, spolu s niekoľkými ďalšími zariadeniami s procesormi Snapdragon 845 od iných výrobcov.  My sme aplikáciu vyskúšali na smartfóne Poco F2 Pro a musíme konštatovať, že funguje tak, ako má.

Takto si nainštalujete aplikáciu

Ako prvé je potrebné stiahnuť aplikáciu Google Kamery do zariadenia. Urobiť tak môžete pomocou tohto odkazu  (pozn. redakcie: presmeruje vás na vlákno vo fóre, prostredníctvom ktorého stiahnete inštalačný balíček aplikácie). Ten potom otvorte a nainštalujte.

Teraz ste si nahrali aplikáciu Google Kamera do vášho zariadenia. Ešte však nemá všetky najnovšie funkcie, ktoré ponúka vstavaná aplikácia Google Kamery v Pixel telefónoch. Aktualizáciu aplikácie si môžete stiahnuť prostredníctvom tohto odkazuPotom, ako otvoríte súbor, tak vás vyzve k aktualizácii aplikácie. Potvrďte to.

Hotovo. Teraz by ste mali mať najnovšiu verziu aplikácie Google Kamera vo svojom smartfóne. Pevne veríme, že vám aplikácia funguje korektne. V prípade, ak sa vám článok páčil, tak budeme radi, ak ho podporíte zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close