Nadstavba MIUI 13 nepríde tak skoro, ako sme očakávali: Po boku Mi MIX 4 ju neuvidíme!

Nadstavba MIUI 13 bude predstavená o niečo neskôr, ako sme pôvodne očakávali. Čo za tým stojí a kedy bude nakoniec predstavená?

MIUI13_2
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Už dlhšiu dobu sa rozpráva, že nová verzia nadstavby pre operačný systém Android s názvom MIUI 13 príde v auguste. Mesiac august nám už klope na dvere a zatiaľ čo sa najprv mala nová verzia systému nachádzať priamo v modeli Mi MIX 4, prípadne s ním zdieľať predstavovací event, tak teraz sa zdá, že tomu nakoniec bude inak. Portál Gizchina.com nás informuje, že Mi MIX 4 si vyslúži úplne samostatné predstavenie, zatiaľ čo nadstavba príde neskôr. Čo stojí za oneskorením predstavenia?

Smartfón áno, systém nie

Vzhľadom k časovému plánu predstavovania môžeme teraz povedať, že najbližšie sa môžeme tešiť práve na predstavenie modelu Mi MIX 4. Na ten by sa však mala sústrediť všetká pozornosť počas predstavovania. Slávu by mu nemala uberať nová verzia nadstavby MIUI 13, ktorá bude predstavená o niečo neskôr. Kedy tomu však tak bude a či vôbec bude predstavená v auguste zatiaľ nevieme povedať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Obávať sa však vôbec nemusíme, pretože model Mi MIX 4 spolu s najnovším čipsetom Snapdragon 888+ a ďalšími vlajkovými vychytávkami bude mať čo ponúknuť. Na predstavovaní sa tak určite nudiť vôbec nebudeme a na predstavenie návratu klasických modelov z radu Mi MIX sa tešíme.

Čo stojí za oneskorením predstavenia?

Nová verzia systému s označením MIUI 13 príde o niečo neskôr, ako sme pôvodne očakávali. Nestoja za tým však žiadne problémy, ako by niekto možno očakával. Skutočným dôvodom je dokončovanie finálnych úprav, aby bolo všetko pri uvedení tak, ako má byť.

V skutočnosti má nová nadstavba s číslom trinásť priniesť množstvo noviniek a zmien, ktoré si vyžadujú trochu väčšiu pozornosť a čas pre prípravu. My toto Xiaomi určite odpustíme a radšej si počkáme na lepší, optimalizovaný a prepracovaný systém.

Okrem nadstavby MIUI 13 a modelu Mi MIX 4 nás v auguste má čakať i predstavenie zariadení z modelovej rady Mi Note 11, ktorá sa má skladať minimálne z dvoch modelov. Ako tomu však nakoniec bude zistíme už o pár dní. Na ktorú novinku sa najviac tešíte vy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre