HuaweiSpravodajstvo

Nadstavba EMUI 10 je na ceste. Aktuálne sa hovorí o približnom termíne dostupnosti

Zatiaľ čo väčšina z nás čaká na nadstavbu EMUI 9.0, resp. EMUI 9.1, tak spoločnosť Huawei aktívne pracuje na ďalšej veľkej verzii EMUI 10, ktorá je za rohom.

Približne takto týždeň dozadu sme Vám priniesli informácie týkajúce sa dostupnosti nadstavby EMUI 9.1, ktorá celkovo zavíta na rovných 49 zariadení, vrátane tabletov. Medzi zariadeniami nájdeme aj staršie kúsky, ako napríklad Huawei Honor 7, MediaPad M5 a ďalšie. Aktualizáciu by najprv mali dostať telefóny z produktovej línie Mate 20, a následne update bude postupne uvoľňovaný pre ďalšie zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vráťme sa však späť, k nadstavbe EMUI 10. Portál HuaweiCentral.com prišiel s reportom, v ktorom píše, že nová verzia nadstavby by mohla prísť približne mesiac po uvoľnení novej verzie Androidu Q, ktorej finálna verzia by mala doraziť podľa oficiálnych informácií 6. augusta tohto roka. Inými slovami, EMUI 10 dorazí na naše zariadenia v prvej polovici septembra.

Tešiť sa môžeme na viacero nových funkcionalít

Nadstavba EMUI 10 by mala priniesť viacero noviniek. Napríklad funkciu „Deep Press“. Fungovať by mala na princípe, že displej bude schopný monitorovať vyvíjaný tlak používateľmi na obrazovku. Ďalšou funkcionalitou, ktorá vyčnieva nad ostatnými je napríklad „Desktop mode“. Funkcia by mala priniesť možnosť prepnutia telefónu do podobného režimu ako sa správa počítač za podmienky, ak bude k nemu pripojený externý minitor.

Zdroj: via HuaweiCentral.com, VoSveteIt.sk

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close