ANDROIDSpravodajstvo

Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Je to len niekoľko hodín, čo spoločnosť Samsung potvrdila, že nová vlajková loď sa bude môcť pochváliť až 4000 mAh batériou, a už sa na internet dostali nové úniky o samotnom vzhľade pripravovaného Samsungu Galaxy Note 9. Už teraz je tak jasné, že sa máme na čo tešiť.

Kórejský gigant sa rozhodol vsadiť na istotu a nový Galaxy Note 9 bude dostupný až v piatich farebných verziách. Novinka tak príde oproti Samsungu Galaxy S9 a S9 Plus s jedným farebným vyhotovením navyše. Nová vlajková loď tak ponúkne očarujúci dizajn, a to aj vďaka modrej, hnedej, čiernej, levandulovej a šedej farbe. Dobrou správou je, že nový únik ukazuje okrem nových farebných odtieňov aj umiestnenie samotnej čítačky odtlačku prsta, ktorá bude „konečne“ umiestnená pod fotoaparátom, čo prispeje určite k jej pohodlnejšiemu používaniu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Galaxy Note 9
Zdroj: phonearena.com

Galaxy Note 9 príde až s piatimi farbami

Nový Samsung Galaxy Note 9 by mal ponúknuť až 6,4″ OLED displej s veľmi tenkými rámčekmi. Očakáva sa, že vo výbave nájdeme 8-jadrový procesor Snapdragon 845 a pre Európu procesor Exynos 9810, ktorému bude sekundovať 64, 128 alebo 256 GB úložisko a až 6 GB operačná pamäť RAM.

Samsung by mal predstaviť svoj nový TOP model v tretej polovici tohto roka. Očakáva sa, že sa tak môže stať už začiatkom augusta na konferencii v New Yorku. Nová vlajková loď by sa potom mohla dostať do predaja už o pár dní po predstavení.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube – DetroitBORG

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close