Motorola prezrádza dátum eventu, na ktorom by mohol byť potenciálne predstavený smartfón Motorola Razr 2019

Motorola uverejnila teaser, ktorý prezrádza dátum eventu 13.11.2019, na ktorom by mohlo byť predstavené zariadenie Motorola Razr 2019.

Motorola Razr
Zdroj: Slashleaks.com

Ak patríte do generácie detí narodených v 90-rokoch alebo skôr, tak určite mnohí z Vás si ešte spomenú na legendárny telefón Motorola Razr, ktorý bol prezývaný ako „žiletka“. V priebehu tohto roka sa objavilo viacero informácií, ktoré hovorili, že spoločnosť Motorola plánuje spraviť remake tohto zariadenia. Špekulovalo sa o viacerých možných termínoch, ale až teraz spoločnosť Motorola zverejnila teaser, v  ktorom upozorňuje na dátum 13.11.2019.

Dočkáme sa Motoroly Razr 2019?

Hoci samotný teaser neprezrádza čo plánuje spoločnosť Motorola predstaviť, tak aj napriek tomu mnohí predpokladajú, že to bude smartfón Motorola Razr. Dôvodov prečo si to myslia je viacero. Spoločnosť totiž už viackrát priamo ako aj nepriamo potvrdila, že pracuje na uvedení zariadenia Razr. Napríklad, koncom prvého kvartálu tohto roka sme mohli byť svedkami viacerých patentov, ktoré vyplávali na povrch. Zároveň CEO spoločnosti potvrdil, že pracujú na sklápacom zariadení, a  že neplánujú prísť na trh s technológiou ohybných displejov neskôr ako konkurencia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hoci v súčasnosti z  oficiálnych zdrojov nevieme ako bude vyzerať zariadenie (pozn. redakcie: a ani či bude skutočne predstavené zariadenie Razr 2019), ale aj napriek tomu sa objavilo v obehu viacero renderov založených na patentoch spoločnosti, ktoré nám dávajú bližšiu predstavu o vzhľade smartfónu. Jeden z nich si môžete pozrieť aj vo videu nižšie.

Len pre zaujímavosť, pôvodná Motorola Rarz bola predstavená v  roku 2004 a spravila veľký ošiaľ vo svete mobilných telefónov. Priniesla totiž na tú dobu nevídane zariadenie, ktoré bolo možné sklopiť. Celkovo sa predalo viac ako 130-miliónov kusov tohto telefónu, vďaka čomu je 7. najpredávanejším telefónom v histórii. Podarí sa podľa Vás spoločnosti opäť uspieť?

Via GSMArena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre