Xiaomi začína s distribúciou nadstavby MIUI 11 na tohtoročnom vlajkovom smartfóne Mi 9

Prví používatelia z domácej Číny hlásia dostupnosť stabilnej verzie nadstavby MIUI 11

Xiaomi MIUI 11
Zdroj: miui.com

Stabilná verzia najnovšej nadstavby MIUI od spoločnosti Xiaomi sa konečne dostáva na prvé vlajkové smartfóny. Distribúcia sa už pred niekoľkými dňami začala v domácej Číne. Na prvé zariadenia v našich končinách by mala prvá fáza doraziť už behom niekoľkých dní.

Aktualizácia je už za rohom

Ako sme už v minulosti informovali, nadstavba MIUI 11 bude distribuovaná v niekoľkých fázach, pričom prvá fáza bude spustená už 22. októbra. Paradoxom však je, že na zozname zariadení v prvej fáze sa nenachádza vlajkový Xiaomi Mi 9, ktorý bude údajne aktualizovaný až v druhej fáze. Najnovšie správy z Číny však naznačujú, že majitelia týchto smartfónov nebudú čakať na aktualizáciu dlhé týždne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Distribúcia MIUI 11 na vlajkový Mi 9 bola spustená už včera

Používatelia z Číny začali len pred niekoľkými hodinami informovať o tom, že na ich zariadeniach Xiaomi Mi 9 je už v týchto momentoch dostupná stabilná verzia nadstavby MIUI 11. Pre používateľov v našich končinách to teda znamená, že druhá fáza distribúcie nadstavby nebude až tak pozadu, ako sa pôvodne myslelo. Veľkou zaujímavosťou najnovšej aktualizácie, na ktorú používatelia upozorňujú, je jej abnormálna veľkosť. Aktualizácia nadstavby MIUI 11 si totižto vyžaduje až 2.4 GB voľného úložného priestoru.

Všetky dôležité informácie o nadstavbe MIUI 11, ktorá je založená na najnovšom operačnom systéme Android 10, nájdeš na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre