MIUI 12: Predstavenie novej nadstavby je na spadnutie. Poznáme možný termín

Predstavenie nadstavby MIUI 12 by tu mohlo byť na prelome nového mesiaca

MIUI 12 (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Pripravovaná nadstavba MIUI 12 je v posledných týždňoch spomínaná naprieč viacerými médiami vo zvýšenej frekvencii. Dôvodom je, že Xiaomi ukončilo aktívny vývoj MIUI 11 a zároveň sa začali objavovať prvé náhľady z novej nadstavby vrátane informácií o nových funkciách. Portál gizmochina.com poukazuje na screenshoty jedného z používateľov komunitnej aplikácie Chinese Mi Community app, ktorému sa zjavila v rozhraní notifikácia, že o 11 dní bude spustená registrácia pre BETA testerov novej nadstavby MIUI 12.

MIUI 12_spustenie registracie april
Zdroj: Gizmochina.com (preložené pomocou služby Google Lens)

Okrem iného portál upozorňuje aj na status používatelia Li Chuangqi na sociálnej sieti Weibo, ktorý reagoval na dotaz jedného z používateľov týkajúci sa dostupnosti MIUI 12. Konkrétne píše: „Čo som teraz povedal, nie je únik informácií“. Reagoval pritom na status, v ktorom používateľ „Geek_Cao“ písal, že nadstavba bude uvoľnená 27. alebo 28. apríla, teda približne o jeden týždeň. Li Chuangqi je jedným z produktových riaditeľov spoločnosti Xiaomi. Neskôr bol však tento status odstránený.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
MIUI-12-Li-Chuangqi_reakcia na MIUI 12
Zdroj: Gizmochina.com

Mimochodom v priebehu včerajšieho dňa sa dostala do obehu neoficiálne aplikácia, ktorá mapuje informácie ohľadne dostupnosti MIUI 12 nadstavby pre jednotlivé zariadenia. Prostredníctvom aplikácie si môžete overiť, či bol Váš smartfón spomínaný v spojitosti s aktualizáciou.

Zároveň sme mohli začiatkom minulého týždňa ešte čítať o 4-novoodhalených funkciách, ktoré by sme mali nájsť v  rámci pripravovanej verzie nadstavby.

Zároveň však treba dodať, že ide zatiaľ len o neoficiálne informácie. Termín sa tak môže kľudne posunúť aj na neskôr.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre