SpravodajstvoXiaomi

MIUI 12.5 Enhanced prichádza do ďalšieho skvelého smartfónu: Už ostáva aktualizovať len tieto modely

MIUI 12.5 Enhanced je momentálne dostupný pre ďalší skvelý smartfón z radov Xiaomi. Pozrite sa, ktoré modely ešte čakajú na aktualizáciu.

Nadstavba MIUI 12.5 Enhanced prišla tento rok nečakane ako vylepšená verzia nadstavby MIUI 12.5. Nadstavba s prívlastkom Enhanced bola predstavená počas predstavovania modelu Xiaomi MIX 4 a priniesla so sebou niekoľko skvelých funkcií. Nanešťastie však neskôr Xiaomi oznámilo, že táto verzia nadstavby pre systém Android bude dostupná len pre vlajkové smartfóny, resp. nové modely s čipsetom Snapdragon 8xx. Toto tvrdenie sa však neskôr vytratilo a už čoskoro môžeme čakať distribúciu tejto verzie nadstavby pre modely i z radov strednej triedy. Zatiaľ však čo máme čakať na túto distribúciu medzi modely strednej triedy si môžeme vychutnať distribúciu novej verzie nadstavby na globálnej pôde. A podľa portálu Xiaomiadictos.com práve teraz prichádza nová verzia nadstavby do ďalšieho skvelého modelu.

MIUI 12.5 Enhanced zatiaľ len v Stable beta verzii

I keď zatiaľ nejde o verziu systému dostupnú pre všetkých, už v najbližších dňoch môžeme očakávať distribúciu európskej verzie nadstavby MIUI 12.5 Enhanced i medzi širokou verejnosťou. Konkrétne sa rozprávame o verzii pre vrcholný model Mi 11 Ultra predstavený na začiatku tohto roku. Aktualizácia je dostupná pod číslom V12.5.10.0.RKAEUXM a celkovo má veľkosť pôsobivých 3,2GB.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžeme vidieť, označenie kódu verzie systému nám naznačuje, že táto verzia systému zatiaľ nie je dostupná pre globálnu (MI) verziu nadstavby. V súčasnosti si tak novú verziu MIUI 12.5 Enhanced môžu užívať modely bežiace na európskej (EU) verzii nadstavby ktoré zároveň však sú súčasťou testovacieho Mi Pilot programu.

Ktoré smartfóny budú aktualizované teraz?

Aj napriek tomu, že už 8.10. má začať distribúcia nadstavby MIUI 12.5 Enhanced pre smartfóny strednej triedy v Číne, u nás v Európe ešte stále ostáva niekoľko modelov z prvej vlny aktualizácií, ktoré na svoju aktualizáciu stále čakajú. Postupne však aktualizácie prichádzajú do ďalších a ďalších modelov. V súčasnosti tak môžeme nájsť Enhanced verziu v modeloch ako Poco F3, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10 a po novom i Mi 11 Ultra. Stále však ostáva aktualizovať tieto modely.

  • Mi 11
  • Mi 11i
  • Mi 11X Pro, Mi 11X
  • Mi 10 Pro
  • Poco F2 Pro
  • Poco F3 GT

Očakávame, že ďalšie modely budú aktualizované už v blízkej dobe. Vlastníte niektorý z vyššie spomenutých smartfónov? A mali ste už možnosť vyskúšať si novú nadstavbu MIUI 12.5 Enhanced? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close