Windows 10 Mobile

Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Len pred pár dňami sme Vás informovali o skrytých SDK súboroch v najnovšej verzii operačného systému Windows 10, ktoré zahŕňali ďalšie informácie ohľadom zariadenia Surface Phone od Microsoftu. I keď stále nevieme, či sa zariadenia naozaj niekedy dočkáme, Microsoft prichádza s ďalšou nápovedou, ktorá je ukrytá v najnovších uniknutých súboroch z hry Miami Heat.

Hra je vyrobená primárne pre zariadenia s dotykovými obrazovkami

Hra Miami Heat je nová, pripravovaná závodná hra od štúdia Electric Square a Microsoft Studios, ktorá je dizajnovaná primárne pre zariadenia s operačným systémom Windows 10 a dotykovou obrazovkou. Hra bola ešte prednedávnom označovaná ako Forza Kart, ktorá mala byť pôvodne akousi jednoduchšou a detskejšou verziou, s ratingom od 3 rokov, no štúdia radšej siahli po hre s väčším potenciálom.

Informácie sú skryté priamo v metadátach hry

Podobných hier je na trhu naozaj mnoho, no len jedna z nich prináša ďalšie informácie ohľadom zariadenia Surface Phone. V metadátach balíka aplikácií sa spomína, že je hra určená pre operačný systém Windows 10 (PC) a pre Andromeda OS, čiže pre Windows 10 shell nadizajnovaný primárne pre zariadenie s dvomi dotykovými obrazovkami.

To, či nás Microsoft tento rok poteší, ešte nikto z nás nevie, no aspoň sme svedkami toho, že sa spoločnosť pomaly uberá lepším smerom. Pokiaľ by Surface Phone predstavila spoločne s podobnými aplikáciami, určenými výlučne preň, jednalo by sa o veľký krok vpred. V minulosti sme už boli svedkami toho, že nám Microsoft priniesol produkty, ktoré ale medzi vývojármi nenašli pochopenie a potenciál, vďaka čomu časom upadli do zabudnutia a koniec koncov sa na ne vybodol aj samotný Microsoft.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: Twitter (Looshkin)

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close