SpravodajstvoTechnológie

Microsoft už o pár dní predstaví nový inovatívny produkt z rodiny zariadení Surface

Aké novinky si pre nás spoločnosť Microsoft chystá?

Väčšina technologických nadšencov iste vie, že spoločnosť Microsoft sa už dlhé roky nezameriava iba na vývoj softvéru. Po smartfónoch Lumia sa na trhu pred niekoľkými rokmi začali objavovať prvé produkty pod značkou Surface, ktorá stále naberá na popularite. Zariadenia z rodiny Surface sú každoročne „aktualizované“, pričom rok čo rok prinesie Microsoft nejakú zaujímavú hardvérovú novinku, ktorá modelové rady výrazne osvieži. Ďalšie aktualizovanie produktov je za rohom, no nikto z nás momentálne nevie na 100 percent povedať, čo si pre nás Microsoft chystá.

Chystajú sa veľké novinky

Spoločnosť Microsoft už v minulosti predstavila niekoľko produktov z radov Surface, ktoré určite patrili do kategórie tých zaujímavejších. Ani jedno Surface zariadenie však nemôžme označiť za úplnú revolučnú novinku, respektíve za kráľa inovácií. Najnovšie príspevky spoločnosti Microsoft, ktorá láka na konferenciu aj prostredníctvom sociálnej siete Twitter, však naznačujú, že tento ročník konferencie by mohol konečne priniesť inovácie a aj čiastočnú technologickú revolúciu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Prichádzajú nové a inovatívne veci“

I keď heslo v samotnom Tweete nie je úplne priamočiare, môže naznačovať predstavenie naozaj zaujímavých produktov. Je dosť nepravdepodobné, že Microsoft takto označí niektoré už z existujúcich zariadení. Môžme teda očakávať, že Microsoft už 2. októbra predstaví nový produkt patriaci pod rodinu zariadení Surface, ktorý by mohol posunúť spoločnosť medzi technologických lídrov. O aký produkt teda môže ísť? Viaceré zdroje naznačujú, že Microsoft plánuje predstaviť prvý laptop so skladacím displejom, ktorého spodná polovica môže predstavovať virtuálnu klávesnicu. Povráva sa aj o možnom smartfóne, respektíve o skladacom tablete, ktorý by bolo možné pripojiť aj pomocou LTE. Druhá možnosť však nie je príliš pravdepodobná, takže s ňou moc počítať nemôžme.

Predstavené budú aj nové generácie produktov

Po boku zatiaľ záhadného zariadenia budú ale takmer určite predstavené aj „bežné“ produkty, respektíve ich ďalšie generácie. Predstavená bude zrejme nová generácia laptopov Surface Laptop, ako aj nová generácia Surface Bookov, či zariadenia Surface Go. Po boku týchto zariadení môžme očakávať aj ďalšie novinky, napríklad ako kopu nových doplnkov a gadgetov.

Čo si o mysterióznom zariadení od Microsoftu myslíte vy? Pripravuje si pre nás gigant z USA zásadnú novinku, alebo pôjde o ďalší „normálny“ produkt? Dajte nám vedieť do komentárov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close