SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft už nebude naďalej poskytovať zoznam známych chýb pre Windows 10 Insider buildy

Microsoft pred pár dňami vypustil nový Windows 10 Insider build po 2 týždňovej pauze. Nový build prišiel s označením 16273 spolu s klasickým zoznamom nových funkcií a vylepšení. Zvedaví Insideri ale zrejme natrafili na menší problém. Správa ku najnovšiemu buildu pre Insiderov neobsahuje zoznam známych problémov v systéme. Problém je ten, že sa v systéme stále chyby nachádzajú, no Microsoft sa ale rozhodol tieto zoznamy chýb nezverejňovať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samozrejme, pokiaľ sa v builde bude/budú nachádzať veľké chyby, Microsoft ich zoznam zverejní. Insideri sa tým pádom nemusia obávať nečakaných bugov v systéme, no o tých menších nebudú vôbec vedieť a prídu na ne až sami.

Nezverejňovanie týchto zoznamov chýb nieje nič strašné, keďže väčšina Windows 10 Insider buildov neobsahuje obrovské chyby, ktoré by používanie systému zhoršovali. Najviac ovplyvnenými budú ale Insideri vo Fast Ringu, keďže ten obsahuje vždy najviac chýb. Dúfajme len že Microsoft sľub dodrží a v prípade výskytu väčších chýb sa s nimi podelí aj s ostatnými používateľmi.

Zdroj: mspoweruser.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close