Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Zdroj: Microsoft

Začiatkom tohto roku spoločnosť Microsoft oznámila exkluzívnu spoluprácu s kórejským Samsungom v podobe predaja ich smartfónom Galaxy S8S8 Plus, avšak blokovaných na americkú mobilnú sieť AT&T a Verizon. Na oplátku sme zas mohli v zariadeniach Samsung nájsť predinštalované aplikácie Microsoftu ako sú napríklad Office, OneDrive, Cortana, Outlook a ďalšie.

Samsung Galaxy S8 v Microsoft Edícii pre všetkých

Rozšírená spolupráca týchto spoločností sa tentokrát pretavila v predaji aj odblokovaných zariadení S8 a S8 Plus. To však nie je všetko, nájdeme v nich predinštalovaný už aj Microsoft Launcher, ktorý je oveľa viac prepojený s Windows 10 PC. Okrem moderného UI tam nájdete prehliadač Microsoft, Edge, Cortanu, Xbox, Outlook a ďalšie aplikácie ako aj vybrané funkcionality ako je napríklad funkcia Pokračuj na PC.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Microsoft Launcher dostupný v Google Play obchode vám dá možnosť prístupu k vášmu kalendáru, dokumentom, k nedávnej aktivite z vášho osobného feedu. Dokonca môžete otvárať vaše dokumenty, fotografie, webové stránky na vašom Windows PC s Microsoft účtom alebo pracovným/školským účtom, a tak byť produktívny cez celú škálu zariadení. “

Momentálne je Samsung Galaxy S8 a S8 Plus dostupný exkluzívne pre americký trh. Ak by ste chceli vyskúšať Microsoft Launcher pre Android tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: Microsoft Store

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre