SpravodajstvoXiaomi

Mi Watch Color by sa mohli dostať do globálneho predaja. Vieme, ako by sa mohli volať

V aplikácii Mi Fit sa objavili „nové“ hodinky Mi Watch Revolve, ktoré ako keby z oka vypadli hodinkám Mi Watch Color

Mi Watch Color boli predstavené ešte v úvode tohto roka. Hodinky zaujali z viacerých uhľov pohľadu. Dôvodom je, že ponúkajú veľkú 420mAh batériu (s výdržou až do 22 dní), meranie VO2 Max (ide o rýchlosť spotreby kyslíka), GPS, hlasovú asistentku, 1,39“ AMOLED displej, Bluetooth 5.0, NFC a podobne, pričom ich odporúčaná cena sa pohybovala na úrovni niekde okolo 110€.  Inými slovami, ide o chytré hodinky, ktoré ponúkajú nadpriemerné parametre pri zachovaní atraktívnej ceny. Hoci hodinky boli predstavené ešte začiatkom roka, tak do týchto dní nie sú dostupné na globálnom trhu.

Xiaomi Mi Watch Color mimo Číny by mohli niesť označenie Mi Watch Revolve

Portál xda-developers.com píše, že je možné, že spoločnosť Xiaomi sa chystá hodinky uviesť aj na globálny trh. Domnieva sa to z dôvodu, že v rámci najnovšej aplikácie Mi Watch sa objavili hodinky „Mi Watch Revolve“, ktoré akoby z oka vypadli práve hodinkám Mi Watch Color.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi Watch Revolve sa objavili v aplikacii Mi Fit
via xda-developers.com

Mimochodom, hodinky sú poháňané operačným systémom od spoločnosti Google, konkrétne bežia na Wear OS. Okrem iného aplikácia odhalila aj fitness náramok Mi Smart Band 4C. Podľa dostupných správ by však rovnako ako v prípade hodiniek Revolve, malo ísť pravdepodobne len o rebranding už existujúceho produktu. Známy ruský portál xiaomishka ešte v apríli tohto roka prišiel s informáciami, že by malo ísť o premenovaný náramok Redmi Band.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close