Mi MIX Fold 2: Druhá generácia skladateľných smartfónov od Xiaomi príde ešte tento rok! Čo priniesie?

Mi MIX Fold 2 od Xiaomi by mal byť predstavený už tento rok, čo druhá generácia skladateľných od Xiaomi smartfónov ponúkne?

Mi MIX Fold
Zdroj: Youtube.com (XEETECHCARE)

Od predstavenia prvej generácie skladateľných smartfónov od Xiaomi ubehlo len pár mesiacov. Mi MIX Fold prišiel s takou nízkou cenou, že mnohým z nás padla sánka. A i keď pri jeho nákupe u nás si niečo priplatíme, skladateľný smartfón od Xiaomi je stále veľmi zaujímavým zariadením. Čínsky gigant však nezaspal na vavrínoch a už teraz usilovne pracuje na nástupcovi tohto modelu. Mi MIX Fold 2 by mal prísť už tento rok a portál Xiaomiadictos.com nám prináša prvé informácie ohľadom tohto netradičného modelu.

Výbava vlajkovej lode

Keď sa povie názov Mi MIX Fold 2, nikto z nás nepochybuje o vlajkovej výbave smartfónu. S takmer stopercentnou istotou môžeme povedať, že model bude poháňať vlajkový čipset od Qualcommu s názvom Snapdragon 888. Neprekvapila by nás však ani technológia Hyper Charge od Xiaomi, teda možnosť až 200W nabíjania batérie, ktorá by mala mať kapacitu 5000mAh. Nezabudnime však, že Hyper Charge prináša i 120W bezdrôtové nabíjanie, druhá generácia skladateľných smartfónov od Xiaomi by teda bola veľmi zaujímavým zariadením.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Povráva sa tiež o snímači selfie kamery skrytom pod displejom. Xiaomi túto novinku plánuje priniesť už dlhšie a zbaviť sa nevkusného notchu, či priestrelu pre kameru by sa spoločnosť mohla podariť práve pri smartfóne s názvom Mi MIX Fold 2.

Mi MIX Fold 2 už tento rok

Prekvapilo i vás, že Xiaomi plánuje predstaviť druhú generáciu svojho skladateľného smartfónu už tento rok? Čínsky gigant si na svojich zariadeniach dáva záležať a vyzerá to tak, že prvá generácia smartfónu bola len akýmsi pokusom, či by o taký smartfón bol vôbec záujem. O tom dnes už nie je pochýb, keďže sa predáva ako teplé rožky. A kedy pripravovaný Mi MIX Fold druhej generácie uvidíme? Podľa všetkých dostupných informácií to bude počas štvrtého kvartálu tohto roku. Špeciálne sa rozpráva o mesiacoch október a november ale kto vie, možno nás Xiaomi prekvapí.

Kúpili by ste si skladateľný smartfón? A ako sa vám páčila prvá generácia Mi MIX Fold? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre