Mi Band 7 od Xiaomi príde už čoskoro. Poznáme dátum predstavenia najočakávanejšie fitness náramku tohto roka!

Xiaomi odhalilo dátum, kedy predstaví fitness náramok Xiaomi Mi Band 7.

Xiaomi Mi Band 6
Zdroj: unsplash.com (Denis Cherkashin)

Xiaomi už dávno nie je len spoločnosťou, ktorá sa venuje smartfónom. Svoje dominantné postavenie si tento čínsky technologický gigant vydobyl aj v oblasti nositeľnej elektroniky, najmä fitness náramkov.

Mi Band náramky vo všeobecnosti patria medzi najpopulárnejšie zariadenia svojho druhu. Začiatkom tohto mesiaca sa objavili prvé správy, ktoré hovorili, že nadchádzajúca generácia náramku príde ešte v priebehu mája. Neskôr sme sa mohli niečo dozvedieť aj o nových funkciách náramku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi Band 7 je na ceste. Príde už o pár dní!

Najnovšie portál gsmarena.com upozorňuje na to, že Xiaomi oficiálne potvrdilo príchod náramku Mi Band 7, ktorý bude predstavený už o pár dní. Konkrétne hovoríme o 24. máji. Portál sa odvoláva na Weibo účet spoločnosti.

Xiaomi v súvislosti s uvedením náramku publikovalo dva plagáty, ktoré odkrývajú vzhľad Mi Band 7. Asi nikoho neprekvapí, že náramok sa nesie v podobnom dizajnovom duchu, ako to bolo v prípade predošlej generácie. Dočkáme sa oblého displeja, ktorý ale podľa všetkého bude veľký 1,62“, zatiaľ čo Mi Band 6 ponúka 1,56“ displej. Samozrejme, malo by ísť o AMOLED panel.

Publikované náhľady zároveň potvrdzujú aj prítomnosť technológie NFC. Nejde ale o nečakanú funkciu vzhľadom na to, že táto technológia je prítomnou aj vo vybraných modeloch súčasných náramkov Mi Band. Prítomné by mali byť aj všetky ďalšie bežné funkcie. Od monitoringu srdca, cez meranie kyslíku v krvi, až po možnosť merania výkonu športovej aktivity, ovládania hudby a podobne.

Mimochodom, mnohí očakávajú, že tohtoročná generáciu fitness náramku prinesie aj podporu navigačného systému GPS, čo naznačili nedávne úniky informácií. Na druhej strane treba uviesť, že Xiaomi doposiaľ nič oficiálne nepotvrdilo. Rovnako treba prízvukovať, že predstavenie náramku bolo ohlásené zatiaľ len pre Čínu. Pevne preto veríme, že Xiaomi v prípade globálneho uvedenia náramku, ho neochudobní o niektoré z nových funkcií, ako to spoločnosť v minulosti už niekoľkokrát urobila.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre