SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi spúšťa masovú výrobu náramku Mi Band 7: Príde náramok po boku Xiaomi 12 Lite tento mesiac?

Mi Band 7 vstupuje do masovej výroby. Jeho predstavenie by mohlo prebehnúť už tento mesiac spolu s niekoľkými smartfónmi.

V poslednej dobe na verejnosť uniká čoraz viac informácií o pripravovanom inteligentnom náramku z dielne Xiaomi. Náramky z radu Mi Band sú jednými z najpopulárnejších fitness trackerov na trhu a radi po nich siahajú aj ľudia, ktorí nie sú zarytými fanúšikmi Xiaomi. Tento rok sa náramok má dočkať siedmej generácie a keď sa pozrieme na minuloročný Mi Band 6, môžeme si povedať, že spoločnosť už nemá čo zlepšovať. Opak je však pravdou a podľa všetkého si pre nás Xiaomi s náramkom Mi Band 7 prichystalo mnoho noviniek. Teraz však náramok vstupuje do masovej výroby a zdá sa, že je teda kompletne pripravený na svoje predstavenie, informuje portál Xiaomiadictos.com.

Mi Band 7 je už za dverami

Od predstavenia minuloročnej generácie náramku v podobe Mi Band 6 už ubehlo viac než rok. Neskôr však Xiaomi prinieslo aj jeho NFC verziu, ktorá je aktuálne najnovším náramkom v rade Mi Band. Patrilo by sa však, keby Xiaomi konečne prinieslo novú verziu náramku v podobe Mi Band 7, na ktorý všetci netrpezlivo čakáme. Očakávame, že nová generácia náramku prinesie výrazné vylepšenia, aj keď buďme úprimní, veľa toho už na vylepšenie nie je.

Mi Band 7 by však mal prísť po boku modelu Xiaomi 12 Lite, naznačuje viacero únikov. Podľa aktuálnych informácií by sa tak mohlo udiať koncom tohto mesiaca, teda koncom mája. Povráva sa však, že spoločnosť okrem jedného smartfónu a náramku prinesie aj model Xiaomi 12 Ultra. Zatiaľ však ide len o špekulácie, ktoré nám čínsky giagnt nepotvrdil. Čo však vieme s istotou povedať, nový fitness náramok už je plne pripravený na predstavenie. Potvrdzuje to fakt, že Xiaomi vydalo tento náramok do masovej výroby. Jeho predstavenie by tak mohlo byť bližšie ako si všetci myslíme.

Tieto novinky by mali v novom náramku prísť

Všetci netrpezlivo čakáme, čo by Xiaomi v prípade náramku Mi Band 7 ešte mohlo vylepšiť. Noviniek v minuloročnej verzii totiž bolo dosť a v prípade NFC verzie by sme naozaj mohli mať dojem, že nám nechýba už vôbec nič. Opak je však pravdou, nakoľko minuloročná verzia Mi Band 6 stále nepriniesla možnosť sledovania GPS polohy. Ak sme si teda napríklad chceli zabehať, museli sme so sebou nosiť smartfón, aby meral našu trasu a vzdialenosť. Toto by sa však u nového náramku mala zmeniť a GPS by sme tu už naozaj mohli vidieť. Okrem toho by sme však mohli vidieť aj ďalšie zmeny, tieto to sú.

  • Nové používateľské prostredie a systém ZeppOS
  • Nový stres meter
  • Možnosť meniť jazyk náramku priamo v náramku
  • Always-on režim
  • Konfigurácia športových režimov priamo v náramku
  • Nový režim šetrenia batérie
  • Detekcia času, počas ktorého sme stáli
  • Nové režimy vibrácií
  • Možnosť nahrať konfiguráciu náramku do cloudového úložiska
  • Nový inteligentný režim budíka

Okrem tohto sa však povráva aj o novom dizajne náramku, ktorý by mal byť hranatý. Čo poviete na tieto vlastnosti náramku Mi Band 7? Kúpili by ste si ho? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close