Majitelia populárnej série od Xiaomi hlásia ďalšie problémy s MIUI 12.5: Takto ich vyriešite!

MIUI 12.5 prináša nepríjemné problémy pre smartfóny z populárnej modelovej série Mi 10T. Riešenie je však našťastie jednoduché.

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Ani dlhoočakávanú nadstavbu pre operačný systém Android s názvom MIUI 12.5 neobchádzajú problémy. Či už sa rozprávame o problémoch s pripojením a volaniami, problémoch s dotykovou plochou u modelu Mi 11 Lite 4G alebo zaberaní neprimeraného množstva pamäte, nadstavbu trápi hneď niekoľko nepríjemností, ktoré kazia celkový dojem zo systému. I keď však nejde o problémy, ktoré by trápili všetky zariadenia, určité modely sa potýkajú s niekoľkými chybami systému. Dnes sa však pozrieme na modely zo série Mi 10T, ktoré registrujú nečakané pády aplikácií. Ako nás však informuje portál Piunikaweb.com, i pády aplikácií sa dajú zastaviť.

Ako vyriešiť nečakané pády aplikácií?

Majitelia smartfónov zo série Mi 10T ostali zaskočení, keď pri prechode z verzie MIUI 12 na verziu MIUI 12.5 ich postihli nečakané pády aplikácií. Sme si istí, že Xiaomi už o probléme vie vzhľadom k tomu, že ide o prémiové zariadenia spoločnosti. Kým však vydajú opravnú záplatu, máme tu pre vás riešenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nemožnosť riadne otvárať aplikácie dokáže byť pekne otravné, pritom stačí malá úprava nastavení smartfónu a môže byť po probléme. Pre vyriešenie problému sa odporúča vypnúť automatické zálohovanie smartfónu a následne reštartovať zariadenie. Výsledkom by mal byť už riadny chod zariadení.

Nie všetky smartfóny zo série Mi 10T však problémy s MIUI 12.5 evidujú

I keď ide o nepríjemnú skúsenosť s novou nadstavbou MIUI 12.5, no našťastie sa netýka všetkých zariadení zo série. Modelový rad Mi 10T sa skladá z troch smartfónov, pričom ide o základný Mi 10T, vylepšený Mi 10T Pro a „odľahčenú“ verziu Mi 10T Lite. Ľahšia verzia sa však často dištancuje od modelov a v tomto prípade to hrá v jej prospech. Problémy s novou nadstavbou sa totiž týkajú najmä základného Mi 10T a v niekoľkých prípadoch i modelu Mi 10T Pro.

Evidujete problémy s pádmi aplikácií po aktualizácii i vy? Alebo u vás našťastie beží všetko ako má? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre