Xiaomi Mijia T100 – najlacnejšiu elektrickú zubnú kefku od Xiaomi aktuálne kúpite za polovicu

Hľadáte kvalitnú elektrickú alternatívu ku bežnej zubnej kefke? Čo tak siahnuť po tejto nie len cenovo atraktívnej alternatíve od Xiaomi.

xiaomi mijia t100
Zdroj: TomTop

Elektrické zubné kefky sú v portfóliu stále populárnejšej čínskej spoločnosti Xiaomi už zabehnutým tovarom. Ich výrobe a vývoji sa tento technologický gigant venuje už niekoľko rokov, čo sa odráža aj na popularite jednotlivých zubných kefiek. Jednou z najpopulárnejších kúskov na trhu od tohto výrobcu je aj sonická kefka Xiaomi Mijia T100. Tá už na prvý pohľad zaujme svojim elegantným spracovaním a jednoduchým dizajnom. Ešte viac nadšenia táto kefka vzbudzuje po odhalení jej ceny, ktorá aktuálne klesla na polovicu bežnej predajnej ceny aj v našich končinách. Na e-shope TomTop.com je totižto táto populárna kefka momentálne dostupná už za 11,55 eur aj s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. 

Xiaomi Mijia T100 už za 11,55 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mijia T100 – dostupná alternatíva pre deti i dospelých

xiaomi mijia t100 uvodny
Zdroj: TomTop

Ako sme už spomenuli, kefka Xiaomi Mijia T100 sa vyznačuje naozaj elegantným spracovaním a minimalistickým dizajnom. Kefka je aj napriek mimoriadne nízkej cene vyrobená z mimoriadne odolných a trvácnych materiálov, ktoré zároveň zabezpečujú certifikáciu IPX7. Umývanie kefky tečúcou vodou, či umývanie zubov počas ranného zhonu v sprche, tak kefka zvládne ľavou zadnou. Zabudnúť by sme nemali ani na váhu iba 46 gramov. Z kefky Mijia T100 sa tak stáva skvelá alternatíva aj pre tých najmenších

xiaomi mijia t100 2
Zdroj: TomTop

Základom kefky je pochopiteľne čistiaca hlava, ktorá sa spolieha na odolné, no za to jemné štetiny zabezpečujúce dokonalú čistotu chrupu. K dispozícií sú aj dva režimy čistenia, ktoré optimalizujú intenzitu vibrácií. Pri bežnom režime dokáže kefka kmitať rýchlosťou až 16 500 vibrácií za minútu, čomu sa zďaleka nevyrovná žiadna ľudská „sila“. V prípade druhého režimu sú vibrácie obmedzené, čím sa citlivejší vyhnú prípadnému zakrvácaniu ďasien

xiaomi mijia t100 3
Zdroj: TomTop

Čo je pri elektrických zubných kefkách dôležité je ich výdrž batérie na jedno nabitie, aby človek so sebou nemusel na dovolenky a výlety zbytočne ťahať dodatočné nabíjačky. V tomto prípade je kefka poháňaná batériou s kapacitou až 500 mAh. Dobíja sa klasickým Micro USB konektorom za zhruba 4 hodiny. V bežnom režime 2 x 2 minúty denne pritom kefka vydrží až celý mesiac. Kefku tak stačí pred dovolenkou nabiť a šupnúť ju rovno do batožiny. 

Xiaomi Mijia T100 už za 11,55 eur nájdete na TomTop.com

Elektrickú zubnú kefku Xiaomi Mijia T100, ktorá je vhodná aj pre deti a dospelých, aktuálne nájdete v ponuke e-shopu TomTop.com už za 11,55 eur. Už tradične, doprava je v tomto prípade bezplatná, no pri objednávke odporúčame zvoliť typ „Duty Free Shipping“. V prípade, že túto elektrickú kefku od Xiaomi už máte, poprípade ju plánujete využívať ako jednu rodinnú kefku, určite nezabudnite na zľavnený balíček s 3 ďalšími čistiacimi hlavicami iba za dodatočných 7,05 eur!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre