Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

LOTMAXX Shark V2 – neobyčajná 3D tlačiareň so zabudovanou laserovou gravírovačkou pre ozajstných nadšencov

Hľadáš naozajstný multifunkčný nástroj pre realizáciu tvojich projektov? LOTMAXX Shark V2 je v tom prípade jasnou voľbou.

3D tlačiarne a laserové gravírovačky už zrejme pozná drvivá väčšina domácich kutilov, ktorí hľadajú modernú formu zábavy a zároveň šikovné nástroje na realizáciu svojich domácich projektov. Stroje tohto typu je však nutné nejako rozumne umiestniť a nie každý z nás má k dispozícii prázdne priestory v domácnosti alebo v kancelárii. Výrobcovia sa preto už dlhšiu dobu pohrávajú s myšlienkou vytvárania multifunkčnejších nástrojov, ktoré by umožňovali využívanie viacerých nástrojov naraz. Svoje riešenie už v minulosti priniesol známy výrobca LOTMAXX, ktorý začiatkom tohto roku priniesol na trh jednu z najmultifunkčnejších domácich 3D tlačiarní – LOTMAXX Shark V2

Multifunkčnú tlačiareň LOTMAXX Shark V2 nájde na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Netradičná domáca 3D tlačiareň, ktorá postačí na realizáciu všetkých domácich projektov

I keď LOTMAXX Shark V2 nesie hlavný prívlastok „3D tlačiareň“, nie je to jediná funkcionalita, ktorou sa tento stroj môže pýšiť. LOTMAXX Shark V2 totižto ponúka duálnu 3D tlač vďaka dvojitému extrudéru, ktorý umožňuje tlač s 2 farbami filamentu naraz. Ešte väčšou špecialitou je však aj možnosť laserového gravírovania vďaka výkonnej laserovej hlave, ktorá posunie tvoje projekty na ešte vyššiu úroveň. 

lotmaxx shark v2 3d tlac
Zdroj: Geekbuying

Tlačiareň LOTMAXX Shark V2 ponúka tlačový priestor s rozmermi až 235 x 235 x 265 cm. Konštrukcia tlačiarne je v tomto prípade o čosi masívnejšia a pevnejšia, keďže tlačiareň umožňuje využívanie dvoch filamentov zároveň. Konštrukcia je preto celokovová aby bola zabezpečená čo najväčšia stabilita. Aj napriek vizuálne veľkej stavbe ti však potrvá postavenie tlačiarne iba pár minút. Výrobca totižto dodáva tlačiareň ako skladačku postavenú na 95%, takže sa nemusíš obávať žiadneho zdĺhavého skladania. 

lotmaxx shark v2 laserove gravirovanie
Zdroj: Geekbuying

Pri realizácii projektov však môžeš využiť nie len dvojicu rôznych filamentov, ale zároveň aj možnosti laserovej gravírovačky. Tá dokáže obslúžiť identickú podstavu s rozmermi 235 x 235 mm, pričom laserová hlava v tomto prípade podporuje viac ako 10 najbežnejších materiálov. Gravírovanie aj do tvrdších materiálov nie je pre hlavu s výkonom 1600 mW žiadnym problémom.

Tlačiareň však nevyniká iba po stránke multifunkčnosti, ale aj po stránke ďalších funkcií a technických vychytávok, ktoré sa pri tejto cenovej kategórii tak často nevidia. Spomenieme napríklad základnú dosku s ARM architektúrou, ktorá je pripravená na ďalšie vylepšovanie. Spomenieme však aj ultra tichý chod tlačiarne, kovové prevody na pohonnom ústrojenstve, špeciálne trojité chladenie tlačovej hlavy alebo magnetickú podložku. Čerešničkou na torte je odnímateľná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 4,3-palcov ako aj výkonný zdroj Meanwell

Multifunkčnú tlačiareň LOTMAXX Shark V2 nájde na Geekbuying.com

Ak ťa táto multifunkčná 3D tlačiareň zaujala, určite neprehliadni aktuálne prebiehajúcu akciu na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „5JTS38ZF“ totižto môžeš pri objednávke prostredníctvom tohto e-shopu ušetriť nemalé peniaze. Po uplatnení kupónu klesne cena tlačiarne LOTMAXX Shark V2 na skvelých 393,29 eur. Tlačiareň je však dodávaná z európskeho skladu bez akéhokoľvek doplatku, čím sa vyhneš aj zbytočnostiam ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close