LONGER RAY5 20W – obľúbená laserová gravírovačka s ešte výkonnejším laserom s bezkonkurenčnou cenou

Najobľúbenejšia laserová gravírovačka od výrobcu LONGER prichádza so zásadným navýšením výkonu laserového modulu.

longer ray5 20w ilustracny
Zdroj: LONGER, úprava: Vosveteit.sk

Pokukávaš po naozaj nekompromisnej laserovej gravírovačke, ktorá si poradí s rezaním akýchkoľvek materiálov a bude ti oporou aj pri tých najnáročnejších projektoch? Na trhu momentálne nájdeš hneď viacero zaujímavých modelov, no medzi najatraktívnejšie kúsky určite patrí nový prírastok na trhu od spoločnosti LONGER. Obľúbený model LONGER RAY5 totižto prichádza so zásadným vylepšením výkonu samotného laserového modulu. Výkon modulu je navýšený až na dvojnásobok oproti pôvodnej výbave, no cenovka gravírovačky sa zastavila na prijateľnej hranici pod 800 USD, čo rozhodne stojí za zváženie. Už skúsených gravírovačov a domácich kutilov poteší aj darček v podobe vzduchového kompresoru Air Assist Pump, ktorý zabezpečuje krajšie a precíznejšie rezy.

LONGER RAY5 20W – ešte väčšia porcia výkonu

longer ray5 20w laser
Zdroj: LONGER

Zásadným vylepšením prešiel v prípade modelu LONGER RAY5 20W najmä spomínaný laserový modul. Ten prichádza s až dvojnásobným výkonom oproti jeho menej výkonným súrodencom. Navýšená porcia výkonu prináša hneď niekoľko výhod, pričom najväčšou výhodou je jednoznačne možnosť rezať až 0,05 mm dosky z nehrdzavejúcej ocele. Samozrejmosťou je možnosť rezať drevotriesku a akryl, či gravírovať do najrôznejších a najpevnejších materiálov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
longer ray5 20w rozmery
Zdroj: LONGER

S navýšeným výkonom však prichádza aj navýšená presnosť laseru, ktorého priemer je iba neuveriteľných 0,08 x 0,1 mm². Výsledky samotného gravírovania a rezy sú tak ešte čistejšie a presnejšie ako kedykoľvek predtým. Z vylepšeného modelu RAY5 sa tak stáva skvelý parťák aj na tie najnáročnejšie projekty, pri ktorých sa vyžaduje tá najvyššia presnosť. Na model RAY5 sa však môžete spoľahnúť aj pri veľkostne náročných projektoch. Profily gravírovačky totižto ponúkajú dostatok vnútornej plochy na úrovni až 375 x 375 mm.

longer ray5 20w ochrana laseru
Zdroj: LONGER

Samotný laserovú modul prichádza aj s vylepšeným zabezpečením a ochrane proti prachu a dymu z gravírovania. Nechýba ani nová ochrana pri pohybe na X a Y osi, či až 5 ďalších bezpečnostných systémov. Od svojich menej výkonných súrodencov si gravírovačka požičala aj už overené funkcie a technológie ako 3,5-palcový dotykový displej či možnosť komunikácie s počítačom cez Wi-Fi, USB kábel a gravírovanie priamo z TF karty.

Laserovú gravírovačku LONGER RAY5 s výkonom až 20W nájdeš v exkluzívnej ponuke priamo na stránkach výrobcu LONGER. V aktuálnom výpredaji padla jej cena na skvelých 799,99 USD z pôvodných 1 199,99 USD. Pri objednávke nezabudni na výber bezplatného dodania z európskeho skladu. Vyhneš sa tak dodatočným poplatkom ako clo a DPH, čo pri cenovo drahšom zariadení určite poteší tvoju peňaženku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre