Sponzorovaný obsah

LONGER RAY5 10W – obľúbená laserová gravírovačka s parádnou vianočnou cenou a zvýhodneným balením s Air Assistom

Neváhaj využiť posledné dni vianočných výpredajov! Pri nákupoch na poslednú chvíľu môžeš ušetriť desiatky eur.

Jedna z najobľúbenejších laserových gravírovačiek medzi hobby majstrami je opäť dostupná za skvelú cenu. Obľúbený model RAY5 od známeho výrobcu LONGER si tentokrát môžeš uchmatnúť v špeciálnom vianočnom výpredaji už za skvelých 269 USD! Pre skúsenejších nadšencov tejto technológie je najnovšie dostupný aj cenovo zvýhodnený set s technológiou Air Assist s cenovkou iba 299 USD. S objednávkou však určite neotáľaj, akcia totižto potrvá už iba pár dní. Samozrejme, pri objednávke z EÚ skladu môžeš počítať s rýchlym odoslaním už do 3 pracovných dní a bezplatnou dopravou bez doplatkov ako clo a DPH! Nechýba ani možnosť platby prostredníctvom bezpečnej platobnej brány PayPal či až 15 dní na výmenu tovaru.

LONGER RAY5 10W – obľúbená klasika medzi hobby majstrami

longer ray5 ilustracny
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Základným pilierom laserovej gravírovačky LONGER RAY5 je jej všestrannosť, od čoho sa ďalej odvíjajú jej technické parametre. Úplným základom pre všestranné využitie v domácich podmienkach je jednoznačne veľký pracovný priestor. Model LONGER RAY5 ponúka skutočne veľký operačný priestor s rozmermi až 400 x 400 mm. V praxi sa tak pri väčšine domácich projektov nemusíš nijako obmedzovať, keďže daný priestor je skutočne nadštandardne veľký.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
longer ray5 gravirovacia plocha
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Laserové gravírovanie v pohodlí domova však so sebou neprináša iba široké možnosti použitia na rôzne typy projektov, ale aj istú mieru rizika, na ktorú netreba zabúdať. Pochopiteľne, na tento aspekt myslí aj samotný výrobca LONGER. Ten svoje modely vybavuje pokročilými technológiami, ktoré majú za úlohu kontrolovať proces gravírovania a prípadne zabrániť poškodeniu, vznieteniu a pod. Ani v modeli LONGER RAY5 tak nechýba najmodernejšia ochrana proti prachu a dymu z gravírovania a rezania materiálov. K dispozícii sú aj ďalšie bezpečnostné prvky ako ochrana pri výpadku prúdu, ochrana pri pohybe po osiach X a Y a pod.

longer ray5 led displej
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Hlavne pre úplných začiatočníkov je ďalším kľúčovým parametrom jednoduché ovládanie a zloženie gravírovačky. Jej zloženie je otázkou pár desiatok minút a jej ovládanie je riešené cez intuitívny 3,5-palcový dotykový displej. Nechýba možnosť komunikácie cez Wi-Fi, alebo priamo cez USB alebo TF kartu. Čo určite poteší väčšinu začiatočníkov je dostupnosť obrovského množstva videonávodov na internete. Zloženie, prvé spustenie či tvorba prvých projektov je tak skutočne bezproblémová a zvládne ju naozaj každý.

Na záver by sme určite nemali zabudnúť na jeden z najkľúčovejších parametrov, ktorým je výkon samotného laserového modulu. V tomto prípade sa jedná o 10W laserový modul s mimoriadne malým rozmerom laserového bodu 0,06 x 0,06 mm. Gravírovačka tak umožňuje mimoriadne detailné gravírovanie ako aj rez materiálov ako 20 mm drevené dosky či až 30 mm hrubý akryl. Gravírovačka aj vďaka tomuto modulu patrí medzi jeden z najlepších modelov v pomere cena:výkon.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close