APLIKÁCIE A HRY

LibreOffice, bezplatná náhrada za Microsoft Office 365 sa objavila v Microsoft obchode. Niekto ju tam nahral za chrbtom vývojárov

Microsoft Office 365 je dominantným kancelárskym balíčkom na počítačoch s operačným systémom Windows 10. O tom niet pochýb. Existujú však aj rôzne alternatívne aplikácie, ktoré si dokážu poradiť s väčšinou úloh, ktoré plnia kancelárske aplikácie od Microsoftu. Jednou z nich je aj LibreOffice, ktorá v týchto dňoch zamierali do Microsoft obchodu.

LibreOffice bezplatná náhrada za Microsoft Office 365

LibreOffice je open source projekt, ktorý dokáže takmer plnohodnotne nahradiť kancelársky balíček Microsoft Office 365. Obsahuje viacero aplikácií ako sú Writer (náhra za Word), Clac (náhrada za speadsheets / Excel), Impress (náhrada za PowerPoint), Draw (aplikácia určená na úpravu pre spracovávanie grafických vektorov), Base a Math.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hoci aplikácia je dostupná v obchode za niečo málo pod 3USD tak aj napriek tomu v trial verzii ponúka všetky funkcie ako platená verzia. Nižšie vo videu si môžete pozrieť niekoľko základných funkcionalít tohto šikovného kancelárskeho balíka.

Vývojári aplikácie však na svojom oficiálnom účte Twitter píšu, že aplikáciu niekto nahral za ich chrbtom a oficiálnu verziu aplikácie si záujemcovia môžu stiahnuť z ich stránok.

LibreOffice
LibreOffice
Price: $4.59

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close