LG naznačuje, že na IFA 2019 predstaví smartfón 2 dvomi displejmi

Spoločnosť LG zdieľa video, v ktorom pozýva na IFA 2019. V rámci videa je zachytený smartfón s dvomi displejmi. Je to LG V60?

LG V60 IFA 2019
Zdroj Youtube (LG)

Spoločnosť LG publikovalo video, v  ktorom pozýva verejnosť na IFA 2019. V rámci videa odhaľuje smartfón s dvomi displejmi. Jedná sa o LG V60?

Video, ktoré spoločnosť zdieľala prostredníctvom serverov Youtube zachytáva hlavu v  štýle hry Pacman, ktorá zbiera jednotlivé itemy na obrazovke. Následne sa prostredníctvom druhého displeja rozširuje herná plocha, kde sa hlava presúva do cieľového bodu v podobe IFA 2019.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť LG predstavila svoj prvý smartfón s  dvoma displejmi ešte vo februári (pozn. redakcie: jedná sa o špeciálne príslušenstvo k smartfónu, ktoré zo zariadenia urobí smartfón s dvomi displejmi. Viď video nižšie) . Aj keď aktuálne ešte LG nepotvrdila názov telefónu, existuje veľká pravdepodobnosť, že by sa mohlo jednať o zariadenia LG V60. Možno zároveň očakávať, že zariadenie ponúkne podporu 5G. Jedným z najkonkurenčnejších smartfónov pre LG bude pravdepodobne Samsung Galaxy Note 10, ktorý zažije svoj debut už zajtra v New Yorku.

IFA 2019 sa bude konať v  nemeckom meste Berlín v prvej polovici septembra. Konkrétne od 6.9. do 11.9.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre