Lenovo Moto X4 – vodotesný smartfón strednej triedy s duálnym fotoaparátom

Na internete sa o najnovšom smartfóne Moto X špekuluje už dlhšiu dobu, no väčšina „uniknutých“ informácií nakoniec nieje pravdivá. Nový smartfón od spoločnosti Lenovo Moto X4 spadá pod strednú triedu smartfónov, no ponúka celkom slušnú výbavu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa informácií, ktoré ponúkol Evan Blass na jeho Twitteri, má mať Lenovo Moto X4 veľký 5.2 palcový Full HD displej a hliníkové telo. Základom celého smartfónu má byť osemjadrový procesor Snapdragon 630 od Qualcommu. Disponovať má 4 GB operačnou pamäťou RAM, interným 64 GB úložiskom a slotom na microSD kartu.O výdrž sa postará batéria s kapacitou 3 000mAh. Ako sa spomína v nadpise článku, súčasťou smartfónu je zadný duálny fotoaparát. Lenovo zrejme vkladá najväčšie nádeje práve na fotoaparáty v tomto telefóne. Prvý snímač zadného fotoaparátu má rozlíšenie 8 Mpx, pričom druhý snímač až 12 Mpx. Zaujímavosťou je predná selfie kamera, ktorá disponuje rozlíšením až 16 Mpix.

Na záver treba dodať, že Moto X4 má bežať na operačnom systéme Android 7.1 Nougat. Samozrejmosťou má byť aj najvyšší stupeň odolnosti voči prachu a vode IP 68, ale aj snímač odtlačkov prstov alebo dva sloty pre SIM kartu.

Smartfón bude oficiálne predstavený až v 4. štvrťroku tohto roku. Lenovo väčšinou ponúka kvalitné telefóny za rozumnú cenu, tak dúfajme že Moto X4 nebude výnimkou.

Zdroj: venturebeat.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre