LEMFO T92 – unikátne hodinky so zabudovanými bezdrôtovými slúchadlami a pokročilým monitoringom zdravia

Bezdrôtové slúchadlá, ktoré si môžete odložiť do inteligentných hodiniek? Bláznivý nápad, pričom výsledok skutočne stojí za to.

lemfo t92
Zdroj: Cafago

Hodinky LEMFO T92 sú naozaj jedny z najzvláštnejších inteligentných hodiniek na trhu, no pri hlbšom zamyslení takéto spojenie naozaj dáva zmysel. Niektorí z nás totižto siahnu po bezdrôtových slúchadlách každý deň, pre niekoho však ide o raritnú záležitosť. Tak prečo ich nemať vždy naozaj po ruke? S hodinkami LEMFO T92 rozhodne nikdy na slúchadlá nezabudnete. Zabudované bezdrôtové slúchadlá však z ďaleka nie sú jedinou silnou stránkou týchto hodiniek. Zaujmú aj širokou škálou funkcionalít čo sa sledovania zdravia používateľa týka, ale aj pomerne priaznivou cenou iba 67,19 eur s bezplatnou dopravou

Hodinky LEMFO T92 už za 67,19 eur nájdete na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Unikátne inteligentné hodinky LEMFO T92

Hodinky LEMFO T92 určite potešia aj milovníkov športovejšieho ladeného dizajnu. V tomto prípade výrobca siahol po tele z pozinkovaného hliníka s masívnejšími tlačidlami a 1,28-palcovom displeji. Kovové telo hodiniek pritom dopĺňa silikónový náramok, ktorý taktiež poteší športovcov, či alergikov. 

lemfo t92 3
Zdroj: Cafago

Čo sa týka zabudovaných slúchadiel, jedná sa o mimoriadne ľahké a kompaktné bezdrôtové slúchadlá s niekoľko hodinovou výdržou. Vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 poskytujú kvalitný zážitok z počúvania hudby, no jedná sa skôr o núdzové slúchadlá pri cestovaní, či pri športových aktivitách. Výhodou však môže byť, že pri počúvaní hudby nemusíte mať so sebou mobilné zariadenie. Integrovaná pamäť 128 MB totižto postačuje na uloženie obľúbeného playlistu priamo do hodiniek, ktoré umožňujú prehrávanie priamo do slúchadiel. 

lemfo t92 2
Zdroj: Cafago

Hodinky nijako nezaostávajú ani po stránke sledovania zdravia a fyzických aktivít používateľa. Softvér hodiniek umožňuje sledovanie až 10 predvolených športových aktivít. Čo sa týka sledovania zdravia, hodinky disponujú snímačom pre sledovanie tepu, okysličenia, krvného tlaku a teploty organizmu. Samozrejmosťou je aj bežná výbava v podobe spánkového monitoringu, či počítadlo krokov, kalórií a prejdenej vzdialenosti. 

lemfo t92 4
Zdroj: Cafago

Naozaj bohatá výbava snímačov na sledovanie zdravia a prítomnosť integrovaných bezdrôtových slúchadiel prinútila výrobcu siahnuť po čosi väčšej batérii. V tomto prípade sú hodinky poháňané 380 mAh batériou, ktorá v stand-by režime udrží hodinky pri živote zhruba 20 až 25 dní. Pochopiteľne, pri aktívnom používaní bezdrôtových slúchadiel a pri monitoringu fyzických aktivít treba počítať s výrazným poklesom výdrže batérie. 

Hodinky LEMFO T92 už za 67,19 eur nájdete na Cafago.com

Unikátne hodinky LEMFO T92 sú momentálne dostupné v bleskovom výpredaji na e-shope Cafago.com už za 67,19 eur. Hodinky sú dodávané z čínskeho skladu bez ďalších poplatkov, no pri objednávke treba zvoliť typ dopravy „Duty Free Shipping“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre