SpravodajstvoXiaomi

Legendárny Poco F3 získa súrodenca! Spoločnosť nás láka na ďalší smartfón so skvelým pomerom cena / výkon

Poco F3 sa dočká ďalšieho modelu, ktorý ho doplní. Utorkové predstavovanie Poco smartfónov pre Európu bude nabité novinkami!

Ako sa blíži koniec roka, človek by už čakal, že všetky významné smartfóny z generácií pre tento rok sú už vonku. Zdá sa však, že nie všetko je tak, ako by sme si mysleli a séria od dcérskej spoločnosti Xiaomi získa ďalší model do rodinky. Má ním byť ďalší smartfón zo série Poco F3, zatiaľ však nevieme, aké pomenovanie prinesie. Na informáciu nás upozornil oficiálny globálny účet spoločnosti Poco prostredníctvom sociálnej siete Twitter a okamžite sa strhla debata medzi fanúšikmi. Ako bude ďalší model predstavený po boku Poco M4 Pro 5G vyzerať? A pôjde len o ďalší rebrandovaný model? Pozrite sa s nami na niekoľko teórií, ako by to s pripravovanou „ef trojkou“ mohlo byť.

Nový Poco F3 je na ceste, teórií je však viacero

Spoločnosť Poco nám tento rok priniesla viacero skvelých smartfónov, len málo z nich však nebol pôvodným výtvorom spoločnosti a takmer vo všetkých prípadoch šlo len o premenované modely od spoločnosti Redmi uvedené na globálny trh. Jeden zo scenárov, ako by to teda mohlo byť s novým modelom zo série Poco F3, ktorý bude predstavený už 9.11. je, že by tento model mohol byť úplne novým smartfónom. Posledný smartfón zo série F, ktorý bol naozajstným modelom od Poco je totiž Pocophone F1. A my celý čas čakáme, kedy namiesto neho príde naozajstný nástupca smartfónu.

Druhou téoriou však je, že by nový Poco F3 bol opäť rebrandovaným smartfónom. V súčasnosti sa rozpráva napríklad o globálnej verzii smartfónu Redmi K40 Pro, ktorý doteraz na globálnu pôdu neprišiel. Na druhú stranu je však veľmi nepravdepodobné, že by Poco pod svoje krídla uviedlo takmer trištvrte roka starý model. Globálnym modelom by však mohol byť niektorý z radov Redmi Note 11 Pro.

Vzhľadom k tomu že vieme, že základný Redmi Note 11 príde na náš trh pod názvom Poco M4 Pro 5G práve v spomínaný dátum po boku neznámeho modelu, nečudovali by sme sa, keby jeho Pro verzia zavítala do radov Poco F3.

A ako sa bude nový smartfón nazývať?

V súčasnosti ešte nevieme, aký názov plánuje Poco novému modelu z radu F3 priradiť. Jednou z pravdepodobných verzií je však pomenovanie Poco F3 Pro ako nástupca minuloročného modelu Poco F2 Pro. Tento model by však musel zrejme výkonom prekonať Poco F3, ktorý je poháňaný čipsetom Snapdragon 870. A na prekonanie takého výkonu a taktiež výbavy bude potrebné veľmi zapracovať.

Možné však je, že spoločnosť Poco siahne po inom názve a teda označení inými písmenkami rovnako, ako tomu bolo v prípade modelu Poco F3 GT. Ten je premenovanou verziou zariadenia v Číne známou ako Redmi K40 Game Enhanced Edition. V každom prípade sa necháme prekvapiť. Predsa len oznámenie ďalšieho modelu zo série Poco F je veľkým prekvapením.

Aký model si myslíte vy, že Poco predstaví? Bude to nový model alebo ďalší rebrand? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close