Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Laserové gravírovačky a 3D tlačiarne za tie najnižšie ceny! Výrobca LONGER spúšťa masívny výpredaj

Využi špeciálne zľavové kupóny v rámci kampane "Back to school". Cenovka najdostupnejšej 3D tlačiarne začína už pod hranicou 100 eur!

Popularita 3D tlačiarní a laserových gravírovačiek neustále narastá a túto modernú zábavku si zrejme okúsila väčšina domácich kutilov. Táto zábavka totižto už niekoľko rokov nie je cenovo nedostupnou záležitosťou, čo spôsobil najmä príchod viacerých zahraničných spoločností tlačiacich ceny na tie najnižšie úrovne. Jedným z takýchto výrobcov je aj spoločnosť LONGER, ktorej produkty sa za posledné dva roky vyšplhali na tie najvyššie pozície v rámci rebríčka popularity medzi používateľmi. Ak si o tomto výrobcovi doposiaľ nepočul, poprípade rozmýšľaš nad kúpou 3D tlačiarne alebo laserovej gravírovačky, rozhodne nesmieš prehliadnuť najnovšiu kampaň „Back to school“. V rámci kampane môžeš využiť hneď niekoľko zľavových kupónov, pričom ceny tých najdostupnejších modelov klesli až pod neskutočných 100 eur!

LONGER LK5 PRO – jedna z najväčších a cenovo najdostupnejších tlačiarní na trhu

3D tlačiareň LONGER LK5 PRO vsádza na overené, kvalitné technológie, pričom sa snaží poskytnúť čo najväčší tlačový priestor za najnižšiu cenu. Výsledkom toho je veľkosť tlačovej plochy s rozmermi až 300 x 300 x 400 mm. Tlačiareň je dodávaná ako DIY skladačka postavená až na 90%, takže jej postavenie hravo zvládne aj úplný začiatočník.

Začiatočníci taktiež ocenia aj prítomnosť až 4,3-palcového farebného LED displeja. Ten umožňuje skutočne jednoduché a intuitívne ovládanie. Skúsenejší používatelia však ocenia aj ďalšie vychytávky. Napríklad vylepšený duálny systém vetrania, tichú základnú dosku s open source softvérom, či tlačovú podstavu z karborundového skla. Samozrejmosťou je prítomnosť bezpečnostných funkcií a funkcií pre obnovenie tlače v prípade výpadku prúdu alebo poškodenom filamente.

LONGER RAY5 10W – cenovo dostupná 10W voľba

Najsilnejšou stránkou laserovej gravírovačky LONGER RAY5 10W je nepochybne navýšený výkon laserového modulu. Gravírovačka vďaka 10W laseru dokáže nie len gravírovať takmer do všetkého, ale poradí si aj pri rezaní. Problém jej nerobí napríklad drevotrieska s hrúbkou až 20 mm či akryl s hrúbkou až 30 mm.

Pochopiteľne, ani v tomto prípade nechýba intuitívne ovládanie pomocou 3,5-palcového dotykového displeja. Prítomné sú aj viaceré bezpečnostné systémy, ktoré sú pri používaní laseru skutočne potrebné. Zabudnúť však nesmieme ani na skvelú konektivitu pomocou TF karty, USB káblu alebo pomocou Wi-Fi.

Všetky zľavnené produkty a výhodné balíčky v rámci kampane „Back to school“ nájdete priamo na stránkach výrobcu LONGER.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close