Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

LANQ PC Dock – univerzálna dokovacia stanica pre notebook s čítačkou odtlačkov prstov a Wi-Fi adaptérom

Multifunkčnú dokovaciu stanicu LANQ PC Dock 5 v 1 momentálne kúpiš za cenu, ktorej sa naozaj ťažko odoláva.

Využívaš vo svojej kancelárii množstvo príslušenstva, ktoré sa ti nechce každodenne pripájať a odpájať od svojho notebooku? Riešením môže byť nabíjacia stanica, ktorá však v drvivej väčšine prípadov vychádza na poriadny balík peňazí. K dispozícii je však aj mimoriadne multifunkčné riešenie v podobe dokovacej stanice LANQ PC Dock. Tá ponúka naozaj všetky potrebné konektory, ako aj bezdrôtovú konektivitu na špičkovej úrovni. Unikátom je aj možnosť využívania zabudovanej čítačky odtlačkov prstov pre dokonalé zabezpečenie zariadenia. To všetko ťa pritom v kompaktnom prevedení dokovacej stanice LANQ PC Dock vyjde iba na 18,19 eur s bezplatnou dopravou typu „Duty Free Shipping“

LANQ PC Dock už za 18,19 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

LANQ PC Dock – multifunkčná dokovacia stanica

lanq pc dock 2
Zdroj: LANQ

Dokovacia stanica LANQ PC Dock nebude zavadzať ani na tom najmenšom stole. S rozmermi iba 136 mm x 97 mm x 20 mm a minimalistickému čiernemu prevedeniu sa na stole naozaj stratí, pričom rozhodne nebude dodatočným rušivým elementom. 

lanq pc dock rozmery
Zdroj: LANQ

Vo svojom kompaktnom tele však LANQ PC Dock ukrýva naozaj všetko potrebné pre zabezpečenie dokonalej konektivity. K dispozícii sú dva porty typu USB Type-A 3.2 a dva porty typu USB Type-C 3.2. Napájanie dokovacej stanice je zabezpečené pomocou napájacieho DC portu, vedľa ktorého sa nachádza aj USB Type-C 3.2 port určený na prepojenie s notebookom (s možnosťou napájania notebooku).

lanq pc dock rozmery
Zdroj: LANQ

Veľkou prednosťou dokovacej stanice LANQ PC Dock je však prítomnosť bezdrôtovej konektivity, ktorá sa v kancelárskych podmienkach bude rozhodne hodiť. Vďaka pripojeniu Bluetooth 4.2 je možné prepojenie viacerých zariadení súčasne, pričom k dispozícii je aj technológia Qualcomm AptX Audio pre lepšiu kvalitu prenášaného zvuku. 

lanq pc dock citacka odtlackov prstov
Zdroj: LANQ

Spomenúť treba aj možnosť využitia dokovacej stanice ako Wi-Fi adaptéru napríklad pre zariadenia so zlou sieťovou kartou, poprípade pre zariadenia bez Wi-Fi pripojenia. Najnovšie štandardy a podpora dvojpásmového Wi-Fi pripojenia by mala byť viac než len postačujúca pre všetkých používateľov. Na záver by sme nemali zabudnúť ani na zabudovanú čítačku odtlačkov prstov. Tú je možné spárovať s autentifikačným systémom Windows Hello, čím bude zaručená dokonalá ochrana zariadenia a zároveň okamžitý spôsob autentifikácie bez nutnosti vkladania hesla. 

LANQ PC Dock už za 18,19 eur nájdeš na Cafago.com

Dokovaciu stanicu LANQ PC Dock momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 18,19 eur s bezplatným doručením. Pri objednávke však nezabudni na bezplatný typ dopravy „Duty Free Shipping“, vďaka ktorému sa vyhneš aj ďalším poplatkom ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close