SpravodajstvoXiaomi

Lacný Redmi telefón od Xiaomi bol vyhodnotený ako 2. najlepší smartfón z pohľadu výdrže batérie. O ktorý telefón ide?

Xiaomi ponúka smartfóny naozaj pre každého a svedkom je i Redmi Note 10, ktorý je druhým najlepším smartfónov na trhu z pohľadu výdrže batérie.

Výdrž batérie je u smartfónov veľmi podstatná pre mnohých z nás. Každý chce zo svojho smartfónu dostať čo najviac a výdrž batérie predĺžiť čo najviac. Čo ak vám však teraz povieme, že jeden smartfón od čínskeho Xiaomi je na tom lepšie ako mnoho ďalších? Na model si posvietil rebríček DxOMark, ktorý analyzoval batériu známeho smartfónu z populárnej série strednej triedy. A ako dopadol? Výsledok nám sprostredkoval portál Xiaomiadictos.com.

Redmi Note 10 ako jeden z najlepších smartfónov vo výdrži

Keď dcérska spoločnosť čínskeho Xiaomi predstavila smartfóny z modelovej série Redmi Note 10, nikomu nenapadlo, že práve základný smartfón bude jeden z tých najlepších vo výdrži batérie. Predsa len disponuje obyčajnou 5000mAh batériou, ktorú dnes už nájdeme takmer v každom smartfóne i z nižšej rady.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Opak je však pravdou a obľúbený smartfón s nízkou cenou si vyslúžil titul modelu s druhou najlepšou batériou na trhu. Predbehnúť ho dokázal len model Samsung Galaxy M51 s obrovskou 7000mAh batériou. A akú výdrž dokáže Redmi Note 10 ponúknuť? Podľa analýzy zvládne až 3 dni využívania smartfónu a vďaka 33W nabíjaniu stihne nabiť 80% kapacity svojej batérie už za 52 minút.

Vo svojej cenovej a výkonnostnej kategórii však ide o to najlepšie, čo by ste mohli zohnať. Medzi svojími „rovesníkmi“ totiž Redmi Note 10 zaujal prvé miesto čím sa stáva vysoko atraktívnym modelom.

Model ponúka skvelú výbavu za nízku cenu

Základný model zo série Redmi Note 10 ponúka výbavu vyššej triedy za nízku cenu. Okrem 33W nabíjania pre 5000mAh batériu tak nájdeme v smartfóne napríklad stereo reproduktory či Super AMOLED displej. O výkon sa stará čipset Snapdragon 678, ktorý je naozaj atraktívnym v tejto cenovej úrovni. Ak teda hľadáte smartfón s dlhou výdržou batérie a nechcete zaň utratiť celú svoju výplatu, tak Redmi Note 10 od Xiaomi je skvelou voľbou.

Vlastníte tento skvelý model od Redmi i vy? A ako ste s ním spokojní, odporučili by ste ho i vy? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close