Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Kvalitný dron nemusí byť drahá záležitosť. Dron VISUO XS809W môže byť Vás už za 38 eur aj s poštovným

Premýšľali ste niekedy nad kúpou dronu, no v lietaní ste stále iba začiatočník? V tom prípade je pre Vás dron VISUo XS809W ako stvorený, keďže spolu s viacerými inteligentnými funkciami sa nemusíte báť o jeho „zdravie“ a ak by sa aj niečo pri lietaní udialo, nemusíte vyhadzovať stovky eur na opravu alebo na nového drona.

Dostupný dron VISUO XS809W

Pokiaľ váhate nad kúpou drona, teraz je ten správny čas. Dron VISUO XS809W je momentálne v takmer 60% zľave a jeho cena sa pohybuje na úrovni 38,69 eur aj s poštovným.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Youtube

Dron napriek jeho nízkej cene ponúka zaujímavé parametre. Vďaka pokročilej wifi transmisii je dolet drona na úrovni až 100m, pričom vďaka svojej celkom veľkej batérií sa vo vzduchu udrží až 10 minút.

Zdroj: Youtube

Dron takisto disponuje aj HD kamerou, z ktorej môžete pozerať „priamy“ prenos vo vašom smartfóne prostredníctvom aplikácie. Zároveň poteší aj 6-osový gyroskop pre lepšie ovládanie drona aj za nie najideálnejšieho počasia. Veľkou výhodou tohto dronu je kopa inteligentných funkcií, ktoré ocenia hlavne tí menej skúsení letci. Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momenty.

Dron VISUO XS809W za super cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close