Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Kvalitné káblové slúchadlá Sennheiser XC 2.00i aktuálne kúpite za takmer polovičnú cenu!

Ak ste milovníkom klasických 3,5 mm audio jackov a kvalitného zvuku, tak nemáte nad čím rozmýšľať

Na trhu už v dnešnej dobe nájdete naozaj obrovské množstvo výrobcov príslušenstva ku smartfónom a málokto z nás si vie pre seba vybrať ten ideálny produkt. Rozdiely medzi jednotlivými výrobcami a značkami sú minimálne a často rozhoduje iba finálna cenovka daného produktu. Výber dobrých a dostupných slúchadiel je vo väčšine prípadov najťažšou záležitosťou, s ktorou sa zákazníci stretávajú. Ak ste však milovníkom klasických káblových slúchadiel do uší, máme pre vás jeden skvelý tip na kúpu, ktorému rozhodne neodoláte. 

Slúchadlá Sennheiser CX 2.00i

Slúchadlá Sennheiser CX 2.00i sú dokonalým spojením výborného výkonu a zvukového zážitku s nízkou cenou, ktorá je momentálne takmer o 50 percent nižšia, ako za normálnych okolností. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
sennheiser cx 2.00i 2
Zdroj: Cafago

Slúchadlá sa vyznačujú výrazným a dynamickým zvukom, čo krásne podčiarkuje silné basy a vyvážené stredy a výšky. O samotnú kvalitu zvuku sa starajú výkonné meniče, ktoré výrazne podporuje in-ear dizajn slúchadiel. 

Zabudovaný adaptér priamo na kábli slúchadiel, ktorý umožňuje prepínanie a zastavenie hudby, prijatie a zloženie hovorov, či zvýšenie a zníženie hlasitosti. Samozrejme, na ovládači je umiestnený aj mikrofón, ktorý umožňuje pohodlné vykonávanie mobilných hovorov aj pri cestovaní v rušnejšom prostredí. 

sennheiser cx 2.00i 3
Zdroj: Cafago

V balení slúchadiel nájdete hneď štvoricu ušných adaptérov, z pomedzi ktorých si naozaj vyberie každý zákazník presne podľa svojich potrieb a pohodlia. 

Vďaka klasickému káblovému dizajnu s 3,5 mm pozláteným audio jackom sa môžete spoľahnúť na stabilný a okamžitý prenos hudby, ako aj na to, že so sebou nenosíte žiadnu zbytočnú váhu vo forme nabíjacieho boxu, či batérií priamo v samotných slúchadlách. 

sennheiser cx 2.00i 4
Zdroj: Cafago

Slúchadlá Sennheiser CX 2.00i aktuálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ich momentálne ponúka už za 19,29 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „CC0604“.

Slúchadlá Sennheiser CX 2.00i za polovičnú cenu nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close