APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Kupino vstupuje na slovenský trh! Pozrite sa, čo ponúka ich aplikácia, ktorá sumarizuje tisícky zliav

Známa platforma z Českej republiky, kupi.cz, vstupuje aj na Slovensko s aplikáciou Kupino

Platforma Kupi.cz je obzvlášť známou v susednej Českej republike, kde ju na dennej báze využíva viac ako 100-tisíc používateľov, a len pred pár dňami oficiálne vstúpila aj na slovenský trh pomocou aplikácie Kupino.sk, ktorú stiahnete pomocou odkazu nižšie.

Kupino – akčné letáky a tisíce
Kupino – akčné letáky a tisíce

Lovci zliav buďte v strehu! S touto appkou máte všetko pod jednou strechou

Aplikáciu Kupino sumarizuje stovky akciových letákov od jednotlivých obchodov, ktoré sú roztriedené do rôznych kategórií (napr. potraviny, elektronika, odevy,…). V rámci jednotlivých kategórií si viete následne pozrieť akciové letáky vybraných obchodov a dohľadať si aktuálne zľavnené produkty. A to všetko pomocou pár kliknutí.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Celkom zaujímavá funkcia, ktorú aplikácia ponúka, je možnosť vyhľadávania produktov. Pomocou tejto funkcie môžete „prevetrať“ všetky registrované obchody a ich akciové ponuky, v rámci ktorých si môžete vybrať ten s najlepšou cenou.

V rámci aplikácie okrem iného nájdete aj filter s obchodmi, v rámci ktorého môžete dohľadať Váš obľúbený obchod spolu s mestom, kde ho nájdete. Inými slovami, viete si dohľadať zľavy v obchodoch vo Vašom blízkom okolí.

Kupino_filter podla mesta
Zdroj: Vosveteit.sk

Ďalšia užitočná funkcia, ktorú ocenia mnohí, je filtrovanie akcií podľa kategórie produktov. Napríklad, ak hľadáte nový televízor, tak si rozkliknete na hlavnej obrazovke položku „XY produktov v akcií“ a následne zvolíte možnosť „Televízor“. Ušetriť tak môžete desiatky € a platí to obzvlášť v prípade drahších zariadení.

Okrem iného aplikácia ponúka aj celkom zaujímavé a užitočné články. Aktuálne tam nájdete napríklad prehľad aktuálne otvorených obchodov, rady ako uskladniť zimné oblečenie aby sa Vám nepoškodilo, triky a tipy ako čistiť jednotlivé spotrebiče a podobne.

PS: v rámci aplikácie nájdete aj letáky všetkých hypermarketov a supermarketov ako BILLA, Kaufland, Lidl, Terno a ďalšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez WhatsApp kanály
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close