Sponzorovaný obsah

KuKirin G4 – poriadna beštia s maximálkou až 70 km/h aktuálne s neuveriteľnou cenou v PL sklade!

Elektrická kolobežka KuKirin G4 posúva definíciu mestskej kolobežky na úplne inú úroveň. Z tých parametrov sa ti proste zatočí hlava!

Kolobežka, s ktorou si užiješ doslova nekonečnú zábavu v akomkoľvek prostredí a zároveň nemá cenu ako z inej dimenzie? Populárny výrobca kolobežiek KuKirin len pred pár mesiacmi prišiel s novinkou v podobe kolobežky KuKirin G4, ktorá spája všetky tieto aspekty. Pri pohľade na technické parametre a jej cenovku ti jednoducho padne sánka. Až 2 kW výkonu, maximálna rýchlosť 70 km/h či dojazd 75 km s cenovkou 845 eur? Nehovoriac o bezplatnej doprave bez cla a DPH z poľského skladu, ktorá výber novej elektrickej kolobežky v tvojej výbave ešte viac uľahčuje…

KuKirin G4 – beštia do mesta aj do poriadneho terénu

kukirin g4 ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Výrobca KuKirin sa pri svojej novinke rozhodol predefinovať doterajší vzhľad bežných offroadových elektrických kolobežiek, či už hovoríme o vonkajšom vzhľade alebo hardvérovej výbave. Model G4 tak prichádza nie len s odľahčeným rámom a stavbou kolobežky, ale i s najmodernejšími technológiami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kukirin g4 maximalna rychlost-min
Zdroj: Geekbuying.com

Kolobežka má „pod kapotou“ neskutočné 2 kW výkonu, vďaka čomu je maximálna rýchlosť na spomínanej úrovni 70 km/h. Keďže sa už jedná o naozaj slušnú rýchlosť, k dispozícii sú 3 jazdné režimy obmedzujúce výkon kolobežky, maximálnu rýchlosť čo sa vo výsledku pretavuje do väčšieho dojazdu. Ten je vďaka 60V 20Ah batérii na úrovni skvelých 75 km. Kolobežka si tak hravo poradí s náročnejšími výletmi mimo mesto, poriadnym offroadom či skutočne svižnou mestskou jazdou.

Špeciálna výbava a hardvérové novinky

Skutočne vysoká maximálna rýchlosť zvyšuje nároky na bezpečnosť a pohodlie počas jazdy, na čo výrobca pri vývoji kolobežky patrične prihliadal. Kolobežka je vybavená až 220 mm širokou protišmykovou podstavou ako aj kvalitným odpružením vpredu i vzadu. Špecialitkou sú aj netradične široké 90 mm kolesá s výrazným offroadovým dezénom. Samozrejmosťou je v takomto prípade prítomnosť kotúčových bŕzd vpredu i vzadu, ktoré ťa rozhodne nenechajú v štichu.

kukirin g4 vybava-min
Zdroj: Geekbuying.com

Technickou novinkou je aj najmodernejšie LED osvetlenie celej kolobežky. Pozostáva z až 6 samostatných LEDiek poskytujúcich výborné osvetlenie vpredu i vzadu aj pri jazde v úplnej tme. Samozrejmosťou sú aj LED smerovky, ktoré by pri podobnej kolobežke rozhodne nemali chýbať. Poslednou technickou špecialitkou je veľký dotykový LED displej na riadidlách. K dispozícii tak máš výborný prehľad o všetkých údajoch o kolobežke a aktuálnej jazde, pričom ovládanie prvkov kolobežky je ešte intuitívnejšie a jednoduchšie.

Elektrickú kolobežku KuKirin G4 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Aj napriek tomu, že sa jedná o stále pomerne čerstvý model na trhu, k dispozícii je v skvelom bleskovom výpredaji za skvelých 845 eur! K dispozícii je pritom z poľského skladu. Doprava je tak úplne bezplatná, pričom sa nemusíš obávať ani dodatočných poplatkov ako clo či DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close