KUGOO M4 Pro – kolobežka s dojazdom až 60 km aktuálne dostupná v európskom sklade s historicky najnižšou cenou

Elektrická kolobežka s najvyšším stupňom pohodlia a bez akýchkoľvek kompromisov? KUGOO M4 Pro rozhodne zaujme tých najnáročnejších.

kugoo m4 pro ilustracny
Zdroj: Geekbuying

Jedna z najlepších elektrikých kolobežiek od známeho výrobcu KUGOO, model KUGOO M4 Pro, je opäť dostupný v neodolateľnej zľave. Tentokrát si tohto „tátoša“ s dojazdom až 60 km a maximálkou na úrovni až 45 km/h môžeš s kupónom „GKB807S“ zaobstarať už za 626,54 eur s bezplatným expresne rýchlym doručením z poľského skladu

KUGOO M4 Pro za bezkonkurenčných 626,54 eur nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

KUGOO M4 Pro – elektrická kolobežka bez kompromisov

kugoo m4 pro
Zdroj: Geekbuying

Ako sme už spomenuli, model KUGOO M4 Pro sa radí medzi technologicky najpokročilejšie elektrické kolobežky od tohto výrobcu. Od toho sa odvíjajú nie len technické špecifikácie, ale i zvýšené pohodlie a netradične vysoká tuhosť rámu, vďaka ktorej kolobežka unesie až 150 kg

kugoo m4 pro zlozeny stav
Zdroj: Geekbuying

Čo sa týka spomínaných technických špecifikácií, tento tátoš je vybavený elektromotorom s výkonom až 500W. Ten v spojení s 16 Ah batériou dokáže vyprodukovať dostatok energie na to, aby si na kolobežke frčal až 45 km/h. Vďaka naozaj obrovskej batérii je pritom zaručený až netradične dlhý dojazd 60 km, či dokonca až 70 km. Výhodou tak silného pohonného ústrojenstva je aj možnosť vytiahnuť kopce aj so sklonom až 20 stupňov. 

kugoo m4 pro
Zdroj: Geekbuying

Tuhý rám dopĺňa špičkové odpruženie predného i zadného kolesa. To ide naozaj výborne ruka v ruke s 10-palcovými pneumatikami s offroadovým dezénom. V praxi tak si tak kolobežka poradí aj s nespevneným povrchom.

Pri každodennom používaní určite príde vhod aj možnosť upevnenia sedačky, protišmyková platforma z gumy, či prítomnosť kotúčových bŕzd a predného LED svietidla. Ako by sa od tak prepracovanej kolobežky dalo očakávať, na riadidlách sa nachádza aj prehľadný LED displej, na ktorom nájdeš všetky podstatné informácie o dojazde, rýchlosti, či aktuálnom režime jazdy. 

KUGOO M4 Pro za bezkonkurenčných 626,54 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku KUGOO M4 Pro momentálne nájdeš s kupónom „GKB807S“ už za skvelých 625,54 eur na e-shope Geekbuying.com. K dispozícii je expresne rýchle dodanie z poľského skladu bez akýchkoľvek poplatkov navyše. V tomto prípade sa tak vyhneš poplatkom ako clo a DPH. 

KUGOO KIRIN G1 – drahšia, no konkurencie schopná alternatíva

kugoo kirin g1 zamok
Zdroj: Geekbuying

Ak ťa kolobežka KUGOO M4 Pro neprilákala svojim dizajnom, či technickými špecifikáciami, určite by si nemal prehliadnuť ani ich ďalšieho výkonného tátoša – kolobežku KUGOO KIRIN G1. Táto kolobežka sa už na prvý pohľad nesie v čosi modernejšom a viac uhladenom dizajne. Disponuje identickým elektromotorom s výkonom 500W, ktorý však v tomto prípade ponúka nižšiu maximálku 40 km/h a dojazd 40 km vďaka 13 Ah batérii.  

Výhodou tohto modelu môže byť aj zabudovaný kódový zámok priamo na tele kolobežky, či kompaktný displej zabudovaný do riadidiel. Za zmienku ale určite stojí fakt, že kolobežka nedisponuje kotúčovými brzdami, ale hybridným systémom E-ABS. Prítomné je odpruženie predného kolesa, ako aj 10-palcové pneumatiky s o čosi viac „asfaltovým“ dezénom, ako v prípade kolobežky KUGOO M4 Pro. 

KUGOO KIRIN G1 v skvelej ponuke nájdeš na Geekbuying.com

Model KUGOO KIRIN G1 nájdeš momentálne v ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 840,29 eur s bezplatným doručením. Pri objednávke však treba uplatniť zľavový kupón „KIRING1“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre