Kráľovna motoršportu, nová séria Formula 1: Drive To Survive od Netflixu príde už o pár dní

Fanúšikovia Formuly 1 sa majú opäť na čo tešiť. Tesne pred štartom novej sezóny príde v poradí 4. séria obľúbeného seriálu Drive To Survive.

netflix serial formula 1 drive to survive
Zdroj: Formula1.com

Ďalšia sezóna kráľovnej motoršportu sa pomaly ale isto blíži, čo v posledných rokoch znamená aj očakávaný príchod napínavého seriálu Formula 1: Drive To Survive. Populárna séria dostane už čoskoro svoju v poradí 4. sériu, ktorá bude opäť „krátkym“ zhrnutím poslednej sezóny F1. V prípade najnovšej série sa môžu fanúšikovia opäť tešiť na množstvo akcie, zákulisných ťahov a v neposlednom rade na nervy drásajúci súboj dvoch hlavných protagonistvo minuloročnej sezóny – Lewisa Hamiltona a Maxa Verstappena.

Nová séria na obrazovkách Netflixu už o pár týždňov

Ako na svojich stránkach informoval priamo portál Formula1.com, v poradí 4. séria seriálu Formula 1: Drive To Survive by sa mala na platforme Netflix objaviť už 11. marca. Séria podľa tvorcov stavia na predošlých úspešných sezónach, ktoré nalákali na sledovanie kráľovnej motoršportu kopec nových fanúšikov. Minuloročný boj o šampionát oproti predošlým rokom nijako čo sa napínavosti týka nezaostával. Práve naopak, najnovšia séria zrejme bude patriť medzi doteraz najsledovanejšie, no zároveň aj medzi najnapínavejšie a to aj v prípade, že ste minuloročný šampionát ostro sledovali.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tešiť sa môžeme na špičkovú produkciu

Ak patríte medzi fanúšikov Formuly 1, nová séria by určite nemala ujsť vášmu zraku. Seriál však aj z vlastnej skúsenosti odporúčame všetkým fanúšikom motoršportu, či jednoducho ľuďom bažiacim po rýchlosti a akcii. Produkcia od Netflixu je už ako vždy na najvyššej úrovni a zachytenie napínavých momentov dokáže na obrazovkách doslova vniesť sledovateľov do centra diania, či už na dráhe alebo do zákulisia pit stopových uličiek.

Do seriálu sa určite nedostanú všetky napínavé momenty

Bohužiaľ, i keď svetový streamovací gigant už potvrdil skorý príchod novej série seriálu Formula 1: Drive To Survive, doposiaľ nebol zverejnený trailer na novú sériu. Aktuálne tak nie je úplne jasné, na aké drámy a zákulisné informácie sa môžeme v nadchádzajúcej sérii tešiť. Zachytenie 22 dielnej sezóny do iba 10 dielneho seriálu totižto nie je jednoduché a takmer určite v ňom fanúšikovia nenájdu všetky napínavé momenty minulej série.

Seriál fanúšikov navnadí na skorý štart novej sezóny

Nateraz tak fanúšikom seriálu nezostáva nič iné, ako čakať na prípadné zverejnenie traileru. Pochopiteľne, čerešničkou na torte bude práve zverejnenie novej série seriálu, ktorý príde iba viac ako týždeň pred prvou veľkou cenou budúceho ročníka Formuly 1. Ten odštartuje už 20. marca na Veľkej cene Bahrajnu, ktorá sa odohrá iba pár dní po finálnych predsezónnych testoch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre