Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Kompaktný ochladzovač a ventilátor v jednom, Xiaomi Microhoo aktuálne kúpiš za neuveriteľne nízku cenu

Trápi ťa v izbe, či kancelárii neznesiteľné teplo a kúpa klímy sa ti jednoducho nezdá rentabilná? S týmto gadgetom prežiješ horúce dni o čosi lepšie

Neznesiteľné horúčavy sú už v plnom prúde a práca za počítačom sa stáva stále neúnosnejšou, najmä v neklimatizovaných priestoroch. Čo tak ale siahnuť aspoň po čiastočnom schladení a príjemnom vánku, ktorý ponúka 3v1 ventilátor Xiaomi Microhoo, ktorý aktuálne kúpiš na e-shope TomTop.com za naozaj skvelých 39,81  eur s bezplatnou  expresnou dopravou z čínskeho skladu za podmienky, že aplikuješ kupón „TPPAA1401W„. PS: nezabudni zvoliť dopravu „Duty Free Shipping“, aby si sa vyhol prípadným dovozným poplatkom.

Xiaomi Microhoo USB Air Conditioner Fan. PS: nezabudnite na kupón „TPPAA1401W“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Microhoo 3v1 USB ventilátor

Ventilátor Microhoo 3v1 ponúka až 3 režimy –  ochladzovanie miestnosti po pridaní kociek ľadu či ľadovej vody, režim bežného ventilátoru, ako aj režim zvlhčovača vzduchu.

Vo všetkých režimoch je možnosť zvolenia intenzity ventilátora na škále od 0 po 99, vďaka čomu sa nemusíte obávať nepríjemného vetra vo vašej miestnosti, ktorý by narobil viac škody, ako osohu.

xiaomi microhoo 3v1 ventilator 2
Zdroj: TomTop

Nádoba na vodu s objemom až 1 liter umožňuje chod zvlhčovača/ochladzovača až po dobu zhruba 5 hodín.

Jednoduché ovládanie rýchlosti priamo na ventilátore pomocou dotykového panelu s LED podsvietenými diódami.

xiaomi microhoo 3v1 ventilator 3
Zdroj: TomTop

Kompaktné rozmery iba 196 x 178 x 182 mm a nízka váha iba 1 206 gramov umožňujú jednoduché premiestňovanie či prenášanie do iných miestností.

Pripojenie do elektrickej siete prostredníctvom štandardizovaného USB Typ-C konektoru, ktorý má väčšina z nás už dávno doma.

Ventilátor 3v1 Xiaomi Microhoo nájdete v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com za skvelých 39,81  eur s bezplatnou  expresnou dopravou z čínskeho skladu. PS: nezabudni zvoliť dopravu „Duty Free Shipping“, aby si sa vyhol prípadným dovozným poplatkom.

Xiaomi Microhoo USB Air Conditioner Fan. PS: nezabudnite na kupón „TPPAA1401W“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close