Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Kompaktná akčná kamera AT-G1000 s Full HD rozlíšením a výdrž až 2,5 hodiny je dostupná za lákavú cenu

Akčná kamera s kvalitným záznamom nie je vôbec drahou záležitosťou a kamera AT-G1000 je toho skvelým príkladom

Akčné kamery sú vo svete technológií pomerne „starou“ záležitosťou a veľká časť z vás má jednu akčnú kameru určite aj doma. Mnohí z nás ich používajú počas zimných lyžovačiek, či letných dovoleniek pri mori, kde sa dajú s nimi zachytiť krásne momenty. Ak ale patríte medzi ľudí, ktorí ešte akčnú kameru nemajú, no zároveň nechcete míňať zbytočné stovky eur za „osvedčené“ značky, máme pre vás jeden tip, s ktorým si počas natáčania bežných záberov bezproblémovo poradíte. Akčná kamera AT-G1000 je totižto na e-shope Cafago.com momentálne dostupná v naozaj skvelom bleskovom výpredaji za neuveriteľných 17,99 eur. 

Akčnú kameru AT-G1000 s Full HD rozlíšením nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Solídne parametre za naozaj „smiešne“ peniaze

I keď kamera nepatrí medzi high-end zariadenia na trhu, pre bežných „dovolenkárov“, či amatérskych filmárov bohate postačuje. Hlavný snímač s rozlíšením až 12 Mpx dokáže zachytávať nie len naozaj krásne fotografie, ale zároveň umožňuje nahrávanie videa vo vysokom Full HD rozlíšení a to na skvelých 30 snímkov za sekundu. Skvelou správou pre prípadných záujemcov je aj prítomnosť širokouhlého objektívu so zorným poľom až 140 stupňov, vďaka čomu vám zo záberu neunikne žiadny detail. 

akcna kamera at-g1000 2
Zdroj: Cafago

Kamera AT-G1000 je taktiež vybavená aj 2-palcovým LCD displejom, ktorý napríklad umožňuje prehrávanie uložených záberov na vašej kamere. Spomenúť treba určite aj batériu s kapacitou až 900 mAh, ktorá umožňuje nahrávanie až po dobu 2,5 hodín. Keďže sa jedná o akčnú kameru, súčasťou výbavy je aj obal umožňujúci ponorenie kamery až do hĺbky 30 metrov. 

akcna kamera at-g1000 3
Zdroj: Cafago

Akčnú kameru AT-G1000 nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com za naozaj skvelých 17,99 eur. Pri objednávke však treba počítať aj s malým príplatkom za dopravu z nemeckého skladu (bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH). 

Akčnú kameru AT-G1000 s Full HD rozlíšením nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close