Komiksovú strielačku The Darkness II si môžete do 20:00 stiahnuť úplne bezplatne

Zdroj: Wikipedia

Stránka Humblebundle.com už po niekoľkýkrát prináša 100 percentnú zľavu na populárny herný titul. Tentokrát padol rad na obľúbenú komiksovú akčnú strielačku The Darkness IIktorú si do 28.3.2018 do 20:00 môžete stiahnuť úplne bezplatne.

Staňte sa zločincom so superschopnosťami

Hra The Darkness II je inšpirovaná sériou komiksov od spoločnosti Top Cow Productions. The Darkness II je intenzívna akčná strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá prináša zapletené tragické príbehy v spojení s modernou kriminálnou drámou a nadprirodzenou hrôzou. Hráči sa ocitnú v tele brutálneho Jackieho Estacada, vedúceho zločineckej rodiny v New Yorku, ktorý je neustále zožieraný temnotou. Tá mu ale dodáva špeciálne nadprirodzené schopnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Je to už dva roky, odkedy Jackie použil svoje superschopnosti na zabitie mužov, zodpovedných za vraždu svojej priateľky. Aj naďalej je otrasený touto hroznou spomienkou a svoje superschopnosti využíva naďalej na násilie. Jackie sa náhle ocitne v strede bojiska medzi ďalšou zločineckou skupinou Bratstvo. Pripravte sa na pútavý príbeh, počas ktorého si postava prejde horšími vecami, než ponúka samotné peklo.

Hru si do 28.3.2018 20:00 môžete bezplatne stiahnuť z tejto stránky. Na stránku Humblebundle sa stačí prihlásiť, prepojiť si účet s platformou Steam a po dokončení objednávky Vám bude na email zaslaný kód pre stiahnutie hry.

Zdroj: Humblebundle.com, úvodný obrázok (Wikipedia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre