Sponzorovaný obsah

KOKONI EC2 – cenovo dostupná 3D tlačiareň vhodná aj pre úplných začiatočníkov bez akýchkoľvek skúseností

Ponor sa do sveta 3D tlače čo najskôr! S 3D tlačiarňou KOKONI EC2 sa do tejto zábavky zamiluješ do pár minút od jej rozbalenia.

Aj ty by si sa chcel ponoriť do sveta domácej 3D tlače, no stále váhaš, po akom modeli vhodnom pre začiatočníkov siahnuť? Na trhu dnes nájdeš rozhodne veľké množstvo alternatív, ktoré zaujmú jednoduchým ovládaním, skutočne rýchlym postavením po dodaní, prípadne atraktívnou cenovkou. Niektorí výrobcovia sa však snažia priniesť aj modely, ktoré spĺňajú všetky tieto nároky a tým predbiehajú svojich konkurentov. Takýmto výrobcom je aj spoločnosť KOKONI, ktorej model KOKONI EC2 je skutočne spojením všetkých vyššie spomínaných aspektov.

KOKONI EC2 – 3D tlač už pár minúť po otvorení balenia

kokoni ec2 -min
Zdroj: Gearberry.com

3D tlačiareň KOKONI EC2 je vhodnou alternatívou pre všetkých začínajúcich tlačiarov hľadajúcich kompaktnú, no najmä jednoducho ovládateľnú 3D tlačiareň. Model KOKONI EC2 sa vyznačuje „uzatvorenou stavbou“ konštrukcie s rozmermi iba 189 x 302 x 231 mm. Tlačiareň tak je nie len naozaj spratná, ale zároveň ponúka benefit v podobe tichej prevádzky a mimoriadnu bezpečnosť počas tlače. Maximálna veľkosť rozmerov výtlačkov je kvôli týmto silným pozitívam o čosi menšia, konkrétne na úrovni 100 x 100 x 60 mm. Treba však podotknúť, že takéto rozmery úplne bohato postačujú pre drvivú väčšinu domácich projektov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kokoni ec2 farby-min
Zdroj: Gearberry.com

Uzatvorená konštrukcia tlačiarne však prináša aj ďalšiu výhodu v podobe jednoduchého skladania, respektíve neskladania tlačiarne po otvorení balenia. Tlačiareň je totižto dodávaná ako celok, takže ju možno označiť za Plug & Play zariadenie. Tlačiareň stačí vybaliť, zapojiť ju do elektrickej siete a prvý 3D výtlačok môže byť na svete už do pár minúť.

kokoni ec2 ovladanie-min
Zdroj: Gearberry.com

Ak hovoríme o pár minútach tlače, myslíme to skutočne vážne. Tlačiareň je totižto vybavená najmodernejšou tlačovou hlavou a v spojení s rýchlym a presným pohonom na osiach dokáže tlačiť rýchlosťou až 100 mm/s. Tlač niekoľko vrstvových modelov s náročnými štruktúrami tak nepotrvá viac ako pár minút, prípadne pár desiatok minút v závislosti od náročnosti projektu.

kokoni ec2 aplikacia-min
Zdroj: Gearberry.com

Na čom si však výrobca KOKONI mimoriadne zakladá je dostupnosť najmodernejších technológií a jednoduché ovládanie. Tlačiareň je možné ovládať prostredníctvom jednoduchej mobilnej aplikácie KOKONI 3D App, ktorá prináša viaceré benefity. Ponúka tisícky predrobených modelov, ktoré sú pravidelne aktualizované zo strany výrobcu. Taktiež umožňuje aktualizáciu softvéru 3D tlačiarne úplne bezdrôtovou formou. Zabezpečený je tak stály softvérový servis zo strany výrobcu po dobu niekoľkých rokov.

Aplikácia však prináša aj ďalšie moderné vychytávky, na ktoré by sme určite nemali zabúdať. Šikovná aplikácia je totižto vybavená aj pokročilou umelou inteligenciou, ktorá je napríklad schopná vytvárať 3D modely na základe fotografií reálnych objektov. Ďalšou vychytávkou je aj integrovaná HD kamera priamo v tlačiarni, ktorej snímaný obraz je možné prezerať priamo v mobilnej aplikácii. Proces 3D tlače tak môžeš mať stále pod drobnohľadom, pričom zábery z kamery môžeš využiť aj pre vytváranie skvelých časozberných videí.

3D tlačiareň KOKONI EC2 momentálne nájdeš priamo na e-shope výrobcu KOKONI, ako aj v ponuke partnerského e-shopu Gearberry.com. Tlačiareň je dostupná v európskom sklade za bezkonkurenčnú cenu, či už v samostatnom balení ako aj v baleniach s pribalenými filamentmi. Doprava je zdarma a bez akýchkoľvek ďalších dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close