SpravodajstvoXiaomi

Kedy by mohlo Xiaomi potenciálne predstaviť MIUI 13? Šepká sa o prvom dátume, ktorý je predo dvermi

Xiaomi má údajne v pláne predstaviť MIUI 13 aktualizáciu ešte v priebehu tohto roka

Hoci MIUI 12 nadstavba ešte doposiaľ nie je dostupnou pre všetky smartfóny, pre ktoré by mala byť na konci ďna distribuovanou, tak aj napriek tomu sa už dlhšiu dobu hovorí o MIUI 13. Ktorý potenciálny termín môže byť prvým, kedy bude nadstavba predstavenou? Tejto téme sa venoval portál Gizmochina.com.

Bude nadstavba MIUI 13 predstavená ešte v priebehu tohto mesiaca?

Portál konkrétne upozorňuje na developerskú konferenciu, ktorá bude usporiadaná spoločnosťou Xiaomi v priebehu 5. až 7. novembra. Táto konferencia by mala byť sústredená na viacero oblastí. Od pokroku v technológii rýchleho nabíjania, cez zobrazovaciu technológiu v súvislosti so skladateľnými smartfónmi, až po software.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gizmochina.com konkrétne upozorňuje na niekoľko zákulisných správ, ktoré hovoria o tom, že počas nadchádzajúcej konferencie by mohla byť predstavená aj nová nadstavba MIUI 13, prípadne jej niektoré pripravované funkcie.

Portál ďalej dodáva, že systém MIUI novej generácie sa bude aj naďalej zameriavať na úpravy animácií, pričom ponúkne používateľom aj možnosť vytvárania vlastných Super tapiet. Samozrejme, to nemajú byť jediné novinky, na ktorých spoločnosť aktívne pracuje. Bude ich výrazne viac.

Druhým dychom treba však dodať, že aktuálne nevieme verifikovať tieto informácie a preto ich treba brať s rezervou. Xiaomi predstavilo MIUI 12 ešte v apríli tohto roka, a preto sa môže zdať časový úsek medzi uvedením ďalšej generácie MIUI veľmi krátkym. Na druhej strane treba povedať, že spoločnosť Google vydala v nedávnej minulosti Android 11, pričom spolu s predstavením novej verzie Androidu výrobcovia pravidelne predstavujú v krátkej nadväznosti aj novú generáciu ich nadstavieb. Okrem iného Xiaomi nie tak dávno potvrdilo, že už pracuje na vývoji MIUI 13. Inými slovami, špekulácie o predstavení novej generácii nadstavby nemusia byť moc vzdialenými od pravdy.

Čo so o tom myslíte vy, je reálne aby Xiaomi predstavilo ďalšiu generáciu MIUI nadstavby? Dajte nám vedieť váš názor nižšie v komentároch. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close