SamsungSpravodajstvo

Kde, kedy a ako môžete dnes sledovať veľké predstavenie nový produktov spoločnosti Samsung?

Už o pár hodín začína živý prenos z udalosti Unpacked Lifestream 2021. Sledovať ho môžete aj pomocou našich stránok

Zatiaľ čo záver minulého roka patril spoločnosti Xiaomi, ktorá predstavila vlajkový smartfón, Mi 11, tak úvod roka 2021  bude patriť Samsungu. Spoločnosť má totiž v pláne v priebehu dnešného dňa predstaviť nové produkty, ktoré by mali osloviť tých najnáročnejších zákazníkov.

Sledujte Unpacked Lifestream 2021, začína už o pár hodín

Udalosť Unpacked Lifestream 2021, počas ktorej sa očakáva, že Samsung predstaví produktovú radu smartfónov Galaxy S21, bude prebiehať počas dnešného dňa o 16:00 nášho času. Teda približne o 4 hodiny. Celý tento prenos z predstavenia novej produktovej rady smartfónov budete môcť sledovať prostredníctvom oficiálnych streamov spoločnosti. Jeden z nich nájdete aj nižšie.

O samotných zariadeniach doposiaľ vyplávalo na povrch viacero informácií. Jednou z nich je, že Samsung uvedie smartfóny pravdepodobne bez nabíjacieho adaptéra, tak isto, ako to urobil Apple pri smartfónoch iPhone 11. Tiež sa očakáva, že zariadenie bude poháňané najvýkonnejším procesorom spoločnosti, Exynos 2100, ktorý bol predstavený v týchto dňoch.

Okrem iného za spomenutie stojí tiež povedať, že očakávaná cena „najdostupnejšieho“ modelu bude na úrovni 849€, pričom za najdrahší variant, Galaxy S21 Ultra s 512GB úložným priestorom, bude stáť 1529€.

V každom prípade, už o pár hodín sa dozvieme nielen špecifikácie pripravovaných modelov smartfónov, ale aj jeho oficiálnu cenu. Buďte pritom spolu s nami

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close