JJRC H106 – šikovný dron s 3 batériami v balení a inteligentným ovládaním aktuálne so skvelou cenou v CZ sklade

Vytvor si úplne jednoducho unikátne zábery z výletov s priateľmi a rodinou. Mini dron JJRC H106 môžeš mať doslova "za babku".

jjrc h106-min
Zdroj: Geekbuying.com

Amatérske vytváranie fotografií a videí z vtáčej perspektívy nemusí byť vyslovene zábavkou pre ľudí s naplnenou peňaženkou. Pre dokonalé zábery z dovolenky či výletov ti jednoducho netreba predražený hardvér za niekoľko stoviek eur, ktorý v iné časti roka nevyužiješ. Prečo tak nesiahnuť po overenej cenovo dostupnej alternatíve ponúkajúcej porovnateľné parametre za zlomok ceny? So šikovným dronom JJRC H106 sa naučí lietať aj úplný začiatočník za pár minút. Z pohľadu vybavenia pritom ponúka skutočne výborný hardvér a softvér, s ktorým nie len vytvoríš skvelé zábery, ale zároveň si užiješ aj kopec zábavy s lietaním. A aby toho nebolo málo, tento mini dron ťa aktuálne vyjde na doslova pár desiatok eur. Aktuálne je pritom dostupný aj v českom sklade, takže sa vyhneš aj poplatkom ako clo a DPH.

JJRC H106 – dve kamery, inteligentné ovládanie a až trojica batérií v balení

jjrc h106 rozmery-min
Zdroj: Geekbuying.com

Dron JJRC H106 si zakladá na svojich kompaktných rozmeroch a nízkej hmotnosti, vďaka čomu je jeho využitie naozaj všestranné. V zloženom stave má rozmery iba 8 x 13,5 x 8 cm, pričom váži iba neskutočných 117 gramov. So sebou ho tak môžeš vziať doslova kdekoľvek, pričom z pohľadu rozmerov v rozloženom stave sa taktiež nemusíš obávať letov v interiéri, na ktoré je dron vyslovene pripravený.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

jjrc h106 hmotnost-min
Zdroj: Geekbuying.com

Z pohľadu fotografického vybavenia ponúka dron dvojicu kamier s HD rozlíšením, ktoré sú umiestnené vpredu a v spodnej časti dronu. Vytvoriť tak môžeš skutočne unikátne zábery s viacerých uhlov. Vďaka jednoduchému pripojeniu dronu s mobilným zariadením a ovládačom je k dispozícii aj živý prenos z kamier dronu priamo na obrazovku smartfónu.

jjrc h106 kamery-min
Zdroj: Geekbuying.com

Pre zabezpečenie najlepších unikátnych záberov z vtáčej perspektívy je však k dispozícii šikovná sada inteligentných funkcií. Nechýba jednoduché ovládanie gestami či možnosť zafixovať dron na jednom vybranom mieste. Poteší však aj prítomnosť pokročilých funkcií ako načrtnutie dráhy na mape a následné autonómne prejdenie danej trasy alebo automatizované nasnímanie vybraného objektu z viacerých uhlov.

Bezpečnostné funkcie a skvelá výdrž

Z pohľadu bezpečnosti je prítomná aj funkcia automatického návratu, či už pomocou tlačidla, v prípade nízkeho stavu batérie alebo v prípade straty signálu s ovládačom. Novinkou oproti predošlým generáciám modelu JJRC H106 je najnovší inteligentný systém vyhýbania sa objektom v okolí. Dron sníma celé okolie a vďaka systému navádzania sa vie automaticky vyhýbať nebezpečným objektom, čo ešte viac zjednodušuje ovládanie pre úplných začiatočníkov.

jjrc h106 modry-min
Zdroj: Geekbuying.com

Dron však nezaujme iba vyššie spomínanými špecifikáciami a technologickými vychytávkami. Výrobca vsádza aj na kartu dlhej výdrže batérie. Tá má v tomto prípade kapacitu až 1 800 mAh, čo je na danú cenovku a rozmery skutočne dobrý údaj. Vo vzduchu tak dron vydrží skvelých 12 minút. Čo je však ešte viac potešujúce je, že dron je automaticky dodávaný s 3 batériami v balení. V praxi sa tak bezproblémovo dostaneš na výdrž viac ako 35 minút.

Šikovný dron JJRC H106 momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „8JALKC6S4X“ zrazíš jeho aktuálne zľavnenú cenu ešte nižšie, konkrétne na 34,99 eur. Ako sme už spomínali v úvode, dron je dodávaný z českého skladu. Doprava je tak úplne bezplatná a zároveň sa vyhneš aj poplatkom ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre