Jeden z najlepších robotických vysávačov od Xiaomi, Viomi V3, je momentálne dostupný v EÚ sklade za neodolateľnú cenu

Zabudni na dlhé a otravné vysávanie v domácnosti. Prenechaj túto nezábavnú aktivitu modernému robotickému pomocníkovi

xiaomi viomi v3 uvod
Zdroj: TomTop

Značka Viomi, patriaca pod krídla čínskeho Xiaomi, je už roky overeným výrobcom robotických vysávačov, ktoré patria medzi najlepšie, no zároveň najdostupnejšie modely na trhu. Tentokrát prináša overený výrobca robotických vysávačov nový model, ktorý prichádza nie len s neodolateľnou cenou, ale zároveň ponúka ešte lepšie technické parametre, ako jeho predchodcovia. Zoznámte s nedávno predstaveným robotickým vysávačom Xiaomi Viomi V3, ktorý momentálne kúpiš aj na e-shope TomTop.com už za skvelých 416,99 eur s bezplatným doručením.

Robotický vysávač Xiaomi Viomi V3 za 416,99 eur nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Viomi V3 – špičkové parametre za rozumnú cenu

Robotický vysávač Viomi V3 prichádza s modernejším sacím ústrojenstvom, ktoré v tomto prípade zaručuje saciu silu na úrovni až 2 600 Pa. Všetky nečistoty ihneď po nasatí prechádzajú kvalitným HEPA filtrom, ktorý zo vzduchu odstraňuje nie len nečistoty, ale aj alergény. Skvelou správou je, že vysávač disponuje odpadovou nádobkou s objemom až 550 ml, takže sa nemusíš obávať neustáleho vysypávania.

xiaomi viomi v3 mop
Zdroj: TomTop

Ruka v ruke s vysávacím režimom ide jednoznačne aj režim aktívneho mopovania a to vďaka nádržke s na vodu objemom až 550 ml a pribalenému mopu z mikrovlákna. Samotný režim mopovania dokáže aktívne umývať podlahy až pri 3 rôznych režimoch, ktoré sa dajú prepínať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Pochopiteľne, pri príchode do nabíjacej stanice sa mopovanie automaticky preruší, aby nedošlo ku poškodeniu samotnej nabíjačky, či nabíjacieho konektoru.

Obrovskou prednosťou modelu Viomi V3 je naozaj dokonalý systém navádzania v rámci jednotlivých miestností, ako aj pokročilý anti-kolízny systém. Vysávač je vybavený pokročilými systémami ako LDS navigácia či SLAM algoritmus, ktoré spolupracujú až s 12 senzormi. Vďaka pokročilému systému navádzania sa robotický vysávač Viomi V3 vyhne akejkoľvek kolízii v priestore, pričom dokáže „prekračovať“ prahy s výškou až 2 cm!

xiaomi viomi v3
Zdroj: TomTop

Kameňom úrazu lacnejších robotických vysávačov je vo väčšine prípadov výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá nehrá do kariet väčším domácnostiam a rozľahlejším miestnostiam. Robotickému vysávaču Viomi V3 však budete hľadať „príliš veľké obydlie“ márne, keďže vďaka batérii s kapacitou až 4 900 mAh dokáže bežať až po dobu 150 minút, čo je v prepočte zhruba 250 m2plochy.

Ako to už pri inteligentných produktoch od spoločnosti Xiaomi býva zvykom, aj robotický vysávač Viomi V3 môžeš ovládať priamo prostredníctvom aplikácie Mi Home, ktorá s vysávačom komunikuje prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. V rámci aplikácie nájdeš naozaj všemožné nastavenia, či už máme na mysli plány vysávania, sledovanie pohybu, či vytváranie zón, do ktorých má vysávač zakázaný prístup. 

Robotický vysávač s funkciou mopovania Xiaomi Viomi V3 nájdeš v akciovej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ho momentálne ponúka už za 416,99 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Robotický vysávač Xiaomi Viomi V3 za 416,99 eur nájdeš tu

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre