Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Jeden z najlepších robotických vysávačov Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ je aktuálne dostupný v neodolateľnej zľave

Obľúbený, no najmä technologicky dobre vybavený model od čínskeho Xiaomi aktuálne kúpiš v minimálne 30% zľave.

Kúpa špičkového robotického vysávaču s funkciou mopovania nebola nikdy atraktívnejšia. Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ patrí medzi technologicky najvyspelejšie kúsky na trhu, čo sa odzrkadľuje aj na jeho bežnej cene, ktorá v našich končinách atakuje hranicu 400 eur. Vďaka prichádzajúcemu letnému výpredaju na populárnom e-shope Aliexpress.com však môžeš momentálne ušetriť doslova stovky eur. Výpredaj spomínaného vysávača začína už o pár hodín a ak budeš naozaj rýchly, môže byť tvoj už za skvelých 252,12 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu podľa tvojho výberu a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ už za 252,12 eur nájdeš na TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ – jeden z najlepších na trhu

xiaomi mi robot vacuum mop 2 pro+ 2
Zdroj: Aliexpress

Model Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ patrí medzi tie najlepšie robotické vysávače na trhu, čo sa odráža aj na technológiách, po ktorých Xiaomi v tomto prípade siahlo. Vysávač je totižto vybavený japonským motorom NIEDEC so sacím tlakom až 3 000 Pa. Vysávač si tak vďaka spolupráci so superhustou kefou poradí naozaj s akýmikoľvek nečistotami v domácnosti. 

xiaomi mi robot vacuum mop 2 pro+ 2
Zdroj: Aliexpress

K dispozícii je však nie len samotný režim vysávania, ale aj funkcia mopovania, ktorá úplne odstraňuje potrebu umývania podláh v domácnosti. Vysávač je vybavený 250 ml nádobkou na vodu, z ktorej si inteligentne dávkuje množstvo vody, ktoré je potrebné na umytie danej podlahy. K dispozícii sú pritom až 3 stupne regulácie vody, čím sa zaručí odstránenie aj tých najväčších zaschnutých nečistôt. Treba spomenúť, že samotná nádoba vystačí na umytie zhruba 160 , čo bohato pokryje aj celé poschodie rodinného domu, alebo mimoriadne veľký byt. 

xiaomi mi robot vacuum mop 2 pro+
Zdroj: Aliexpress

Mimoriadne silnou stránkou vysávača je však aj navigačný systém, ktorý patrí medzi najlepšie na trhu. Po technickej stránke je vysávač vybavený gyroskopom, optickým snímačom, snímačom schodov, ako aj pokročilým systémom 3D skenovania priestoru a prekážok. Systém tak dokáže rozpoznať prekážky ešte pred samotným nárazom, čím sa eliminuje zbytočné odieranie sedačiek a nábytku. 

xiaomi mi robot vacuum mop 2 pro+
Zdroj: Aliexpress

Spomenúť však treba aj netradične dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Tá má v tomto prípade kapacitu až 5 200 mAh, čo v štandardnom režime upratovania znamená výdrž zhruba 180 minút. Nemali by sme zabudnúť ani na to, že vysávač je vybavený až 550 ml nádobou na nečistoty, čím odpadá nutnosť neustáleho vyprázdňovania nádoby. Na záver iba pripomenieme, že tak ako pri všetkých vysávačoch od Xiaomi, aj tento model umožňuje prepojenie s aplikáciou Mi Home, ktorá umožňuje ovládanie robota na diaľku, dotvorenie celej mapy domácnosti a omnoho viac. 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ už za 252,12 eur nájdeš na TU!

Výpredaj robotického vysávaču Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ sa začína na platforme Aliexpress.com už o pár hodín. Pri využití zľavových kupónov „618ALI13“ a „OBLEDNE20“ (v prípade objednávky z PL skladu) môže byť tvoj už za 252,12 eur. Už tradične, doprava je v tomto prípade bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pozn. redakcie: Pri objednávke neodporúčame voliť platobnú metódu cez službu PayPal, ktorá môže spôsobiť problémy s objednávkou. Radšej sa tak tejto služby vyvarujte a zvoľte inú platobnú metódu. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close