Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

JANOBIKE Alien X10 – bezkonkurenčná kolobežka s maximálkou 70 km/h a s dojazdom 90 km za neuveriteľnú cenu

Konkurenciu by sme kolobežke JANOBIKE Alien X10 momentálne hľadali márne. Ide jednoducho o nekompromisný model, ktorý musíš mať!

Pokukávaš po elektrickej kolobežke, ktorá ťa nesklame svojou svižnosťou a zároveň ťa podrží v náročnom teréne, či na dlhých trasách? Elektrická kolobežka JANOBIKE Alien X10 spája svety modernej mestskej kolobežky s možnou jazdou v teréne aj pri naozaj závratných rýchlostiach. Výkon elektromotorov až 2 400W zabezpečuje maximálku až 70 km/h, pričom kolobežka ponúka aj bezkonkurenčný dojazd na úrovni 90 km! Čo je však ešte viac prekvapujúce je cena tohto modelu. Za kolobežku s takýmito parametrami by si totižto v normálnom prípade zaplatil tisíce eur. Kolobežku JANOBIKE Alien X10 však na e-shope Geekbuying.com nájdeš už za skvelých 993,08 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo a DPH!

JANOBIKE Alien X10 s kupónom „GKB778S“ za 993,08 eur nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

JANOBIKE Alien X10 – jazda bez akýchkoľvek kompromisov

janobike alien x10 3
Zdroj: Facebook Marketplace

Za základ kolobežky JANOBIKE Alien X10 treba pri tak výkonnom pohonnom ústrojenstve považovať mimoriadne tuhý rám. Ten je vyrobený už tradične z hliníka, ktorý je výborným kompromisom medzi svojou váhou a tuhosťou stavby. Výborne to podčiarkuje nosnosť až 200 kg a zároveň nízka váha iba 39 kg, čo je na kolobežku s tak mimoriadne veľkou batériou umiestnenou v podstave naozaj neuveriteľný údaj. 

janobike alien x10
Zdroj: Geekbuying

Pod neutíchajúcim výkonom dvoch elektromotorov s celkovým výkonom 2 400W sa bude prášiť naozaj okamžite. Maximálna rýchlosť až 70 km/h a zrýchlenie elektrického pohonu ťa podržia nie len v teréne, ale aj pri mestskej doprave. S dojazdom až 90 km vďaka masívnej batérii v spodnej podstave pritom môžeš počítať s celodennou prevádzkou, či diaľkovým dochádzaním. 

Nadpriemerný výkon pod nohami v tomto prípade nutne neznamená menšiu bezpečnosť. Pri tak výkonných kolobežkách si výrobcovia naozaj dávajú záležať na tom, aby zákazníkom ponúkli najlepšie dostupné technológie. JANOBIKE Alien X10 je preto vybavená 10-palcovými pneumatikami s výrazným dezénom a najmä odpruženie predného aj zadného kolesa, ktoré pracuje naozaj vynikajúco aj v náročnejšom teréne. Pri vysokých rýchlostiach určite oceníš aj prítomnosť hydraulických kotúčových bŕzd

JANOBIKE Alien X10 s kupónom „GKB778S“ za 993,08 eur nájdeš TU!

Nekompromisnú kolobežku JANABIKE Alien X10 momentálne nájdeš na e-shope Geekbuying.com už za 993,08 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB77S“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close