Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Inteligentné hodinky OUKITEL W3 jednoducho musíš mať! Skvelý dizajn, merač tepu a úchvatný displej iba za 18 eur

Ak nebažíš po drahých inteligentných hodinkách, tento kúsok od výrobcu OUKITEL si určite zamiluješ

Myslíš si, že kvalitné a štýlové hodinky stoja stovky eur? Tento kúsok od známeho výrobcu OUKITEL ťa presvedčí o úplnom opaku. Inteligentné hodinky OUKITEL W3 totižto patria medzi jedny z najkrajších na trhu, pričom zároveň ponúkajú viaceré prémiové funkcie. Najzaujímavejšia je ale ich cena, ktorá aktuálne padla pod neuveriteľných 18 eur. 

Akciu na hodinky OUKITEL W3 nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Úchvatný prémiový dizajn

oukitel w3 prehlad_opt
Zdroj: Cafago

Na väčšine lacných inteligentných hodiniek hneď na prvý pohľad vidíte, kde výrobca šetril. Nedokonalosti zväčša človek nájde hlavne v spracovaní, či v dizajnových nedostatkoch. Hodinky OUKITEL W3 sa ale svojim dizajnom úplne vynikajú a musíme povedať, že sú naozaj úchvatné. Uhladený dizajn s kvalitným kovovým, či koženným remienkom nadchne určite každého, kto si na vizuálnu stránku potrpí. 

Skvelá dávka funkcií

oukitel w3 merac tepu_opt
Zdroj: Cafago

Naozaj dokonalý dizajn zároveň doplňuje skvelá dávka funkcií, ktoré si počas používania zamilujete. Hodinky sú vybavené meračom tepu, ktorý ocenia najmä športovci, ale aj počítadlom krokov, spálených kalórií, či dokonca približnými meračmi tlaku a okysličenia krvi. Viacerých zaujme aj spánkový monitoring, ktorý je v tomto segmente stále viac žiadanou funkciou. 

oukitel w3 vodeodolnost_opt
Zdroj: Cafago

Čo sa technologickej výbavy týka, hodinky sú vybavené krásnym 1,3-palcovým displejom, výkonným procesorom Nordic N52832 a 230mAh batériou, ktorá zabezpečuje chod po dobu až 10 dní, čím sa radí na vrchol rebríčka v rámci tohto cenového segmentu. Za zmienku určite stojí aj certifikácia IP67, ktorá značí, že hodinky sú vodeodolné, takže sa s nimi môžete sprchovať, či behať v daždi. 

oukitel w3 prehlad zdravia_opt
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky OUKITEL W3 sú aktuálne v najlepšej ponuke na partnerskom e-shope Cafago.com, ktorý ich ponúka za bezkonkurenčných 17,97 eur, tradične s bezplatnou dopravou. Hodinky sú dostupné v 3 rôznych prevedeniach

Akciu na hodinky OUKITEL W3 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close