Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Inteligentné hodinky Makibes Q20, ktoré si rozumejú s Androidom aj iOS, aktuálne kúpiš už za 25 eur

Do ďalšieho prúdu zliav sa tentokrát dostali aj športové hodinky od overeného výrobcu Makibes

Pokukávaš po inteligentných hodinkách, ktoré budú sledovať tvoje zdravie a telesné aktivity po celý deň? Ak nechceš vyhadzovať stovky eur za svetoznáme značky, určite ti odporúčame siahnuť po hodinkách Makibes Q20. Tento kúsok od overeného čínskeho výrobcu si totižto môžeš aktuálne uchmatnúť už za výborných 25,22 eur s dopravou zdarma. Špeciálny zľavový kupón nájdeš na spodku článku

Výborne čitateľný displej

makibes Q20 4_opt
Zdroj: Geekbuying

Inteligentné hodinky Makibes Q20 sú vybavené naozaj kvalitným 1,22-palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 240 x 204 pixelov, na ktorý sa môžte spoľahnúť naozaj vždy, aj počas používania v naozaj zlých svetelných podmienkach. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Stále pod drobnohľadom

Tradične ako väčšina inteligentných hodiniek a náramkov, aj hodinky Makibes Q20 disponujú zabudovaným senzorom pre monitorovanie srdcového tepu. Narozdiel od svojich konkurentov však hodinky ponúkajú aj približné meranie krvného tlaku.

makibes Q20 3_opt
Zdroj: Geekbuying

Ďalším systémom, ktorý na vás bude dozerať počas noci, je monitoring kvality spánku. Vďaka identifikácií rôznych fáz spánku tak máte k dispozícii celkový prehľad o tom, kedy je váš spánok najkvalitnejší. 

Nabíjanie raz za týždeň

Veľkým negatívom drahých inteligentných hodiniek je zlá výdrž batérie, čo robí vrásky na čele väčšine používateľov, ktorí boli doteraz zvyknutí na klasické hodinky. Hodinky Makibes Q20 však disponujú batériou s kapacitou až 175 mAh, čo zabezpečuje ich chod až po dobu 7 dní a to aj počas aktívneho používania. V pohotovostnom režime vám pritom vydržia až úchvatných 30 dní!

Ďalšie funkcie

Samozrejme, vyššie spomenuté funkcie a špecifikácie nie sú všetkým, čo hodinky Makibes Q20 ponúkajú. Spoľahnúť sa môžte aj na vodeodolnosť na úrovni IP67, bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.0 a zobrazovanie notifikácií na obrazovke hodiniek. Taktiež aj na počítanie krokov, počet prejdených kilometrov, spotrebu kalórií, aktívne pripomienky, funkciu nájdenia smartfónu, možnosť odmietnutia/prijatia hovoru priamo na hodinkách, či funkciu inteligentného zobudenia Raise to Wake

makibes Q20 1_opt
Zdroj: Geekbuying

Hodinky Makibes Q20 nájdeš v ponuke autorizovaného online predajcu výrobkov Makibes – Geekbuying.com. Pri použití zľavového kupónu 3JB5RFUF zrazíš cenovku hodiniek na úroveň 25,22 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. 

Parádnu akciu na hodinky Makibes Q20 nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close